Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen betegségből ,,gyógyítot...

Milyen betegségből ,,gyógyított ki,, a terhesség ?

Figyelt kérdés

...vagy milyen betegséged lett tünetmentes terhesség alatt ?

Mindenhol csak arról olvasni, hogy terhesség alatt milyen betegsége lett valakinek, de arról sehol, hogy lehetséges e, hogy a terhesség úgymond kigyógyított valamiből. Több anyukától hallottam ilyesmit, én magam is tapasztaltam. Nekem egy makacs bőrbetegség tűnt el terhesség alatt, amit az orvosok nem tudtak meggyógyítani, és azóta sem tért vissza. Hallottam olyanról, akinek elmúlt a migrenje.

Kiváncsi lennék hasonló tapasztalatokra, köszi ha megosztod velem.


márc. 12. 22:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az én ekcémám eltűnt mindkét terhesség alatt, és csak szoptatás után jött vissza. Egyik ismerősömnek krónikus bélgyulladása van, mindentől hasmenése volt, terhesség idejére teljesen elmúlt, fel is szedett 28 kilót, emiatt lett sürgősségi császár végül.
márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Engem is a migrénből.


Elötte simán volt havi 2 durva hány migrénem, az első szülésem óta nagyon ritka és sosem durvul el.

márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt migrénem az elmúlt 1 évben. De azért remélem nem jártunk úgy a kisfiammal, mint annó a férjem az édesanyjával.


Az anyukájának elmúlt, sőt az elmúlt 35 évben egyszer sem volt migrénje, ellenben a férjem "megörökölte" tőle. Pici gyerek kóra óta migrénes.


Rengeteg kivizsgáláson voltak emiatt, csak sima migrén :(

márc. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem is a migrén eltűnt terhesség alatt, és most utána is csak ritkán jelentkezik. Ritkábban, mint korábban.

A hajam sokat nőtt, előtte nem tudtam megnöveszteni vállnál hosszabbra, mert töredezni kezdett meg minden, de lehet, hogy a vitaminoktól, nem tudom, most derékig ér és szép egészséges :D Szóval ennek nagyon örülök.

A kóros lustaságból is kigyógyított, most már 2 gyerek van, mindkettő kicsi még, de már kellően nagyok, hogy nonstop mozgásban legyenek, szóval én is velük vagyok. Sokkal sportosabb lettem, amióta megvannak a lányok :D Ez tudom, nem a terhesség miatt van kifejezetten, de na, végül is a hozadéka valahol :D

márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem is a migrén. Volt olyan havi 10-12 volt. Visszatért, de eddig lekopogom havi 1-2 van ami már egy álom. Nagyon jó volt nélküle..
márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Pollenallergiám és asztmám eltűnt terhesen, kb. a kicsi 2 éves korában jött vissza. A menstruáció alatti görcseim is szinte megszűntek a szülés után (de még szoptatok, még alakulhat). Lelki szinten - inkább már a gyerekes lét kapcsán - hatalmasat nőtt az önbizalmam, lecsökkentek az imposztor szindrómára hasonlító érzéseim. Valamiért az anyaságban tényleg hozzáértőnek érzem magam és ez átszivárgott a szakmai területre is. A fiam egy kis vidámsággombóc, a vele töltött időnek már-már terápiás hatása van a lelkiállapotomra.
márc. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Endometriózisom van, aminek a 2 fő tünete a meddőség és a menstruáció alatti szörnyű fájdalom. A meddőség nyilván már nem állt fenn onnantól hogy terhes lettem és mivel terhesség alatt és után egy ideig nincs menstruáció így nincs fájdalom se. Szóval 1 éve tünetmentes vagyok. (Persze ez majd vissza fog jönni, gyógyíthatatlan betegség)


Parlagfű allergia kevésbé jött elő terhesség alatt, épp csak egyet-kettőt tüsszentettem.

márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem is a migrén. Terhesség alatt egyszer sem volt migrénem, terhesség után pedig most már sokkal ritkábban jelentkezik.
márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az első terhességem kezdetétől nincs fejfájás. Semmilyen. Se migrén (előtte elég sokszor volt) se sima fejfájás. Kivéve ha lázam van. Akkor fáj a fejem. Ennek már 20 éve. Előtte sokat szenvedtem fejfájástól. Volt hogy ügyeletre kellett mennem migrén miatt
márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A meddőségből
márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!