Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Színt valljak vagy hallgassak?...

Színt valljak vagy hallgassak? A torténet ott kezdodik, h elvált anyuka vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi gond nincs, nagyon szeretjuk egymást, de elkovettem egy szornyu hibát. Aludni sem bírok miatta. A párom nem tudja, h csak akkor váltam el hivatalosan amikor már 3 honapja egyutt voltunk.ugy tudta,h már rég megtortént.szégyellem magam miatta, de az exxel tényleg nem éltunk egyutt akkor már 2 éve, szoval társam nem volt csak papíron. amikor bemutattak minket egymásnak, az illeto mondta neki hogy elvált vagyok.Ugyhogy nem tudtam mit tenni abban a helyzetben. hallgattam..félek h elveszítem, de hogy mondjam el neki?mindennél jobban szeretem és ugy érzem tényleg o az igazi. Aki tud kérem segítsen a tanácsával
2010. okt. 28. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Ha elvált, akkor nem lesz a volt férje nevén a gyerek.

2010. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem, a kicsi a párom nevére kerul majd, a válástol már rég eltetlt a 300 nap.ha nem is tenne apasági nyilatkozatot/ami kizárt/, akkor az én nevemet kapná:)koszi a bíztatást.remélem jol sul el minden:)
2010. okt. 28. 17:32
 13/22 anonim ***** válasza:
Mi értelme van felhozni?Csak feleslegesen magyarázkodnál és hoznád magad rossz helyzetbe.
2010. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Már tegnap is írtam és én azon a véleményen voltam/vagyok, hogy mondd el a párodnak. Van aki ilyesmivel nem foglalkozna a helyedben, DE mivel te még ennyi idő után is rágódsz ezen, a legjobb ha mielőbb túlesel rajta. Valószínű 2..3..4 év múlva ugyanúgy "agyalnál" ezen, ha ilyen típus vagy. A párod szeret, biztosan megérti és ettől nem fog változni köztetek semmi, csak a lelkiismereted tiszta lesz és megnyugszol. A helyedben én meglepném egy finom vacsival és belevágnék, hogy töredelmesen be kell vallanom valamit...stb-stb. Elképzelve a szitut szerintem egy jót fog ezen mosolyogni...mellesleg ebből még csak jobban érzi majd, hogy mennyire szereted... hogy őszinte voltál, mégha időbe telt is rászánnod magad. A babának pedig valóban nem tesz jót, ha idegeskedsz. Minden jót! És, hajrá...:)
2010. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok..még sajnos nem mondtam el, pedig már elég szarul vagyok miatta.Nagyon félek, hogy elhagy , biztosan megvádol majd vmi hulyeséggel, hogy ezek után mi fog még kiderulni,mert o ilyen tipus.értelme igazábol csak annyi van elmondani, hogy vele akarom leélni az életem és nem akarom h ilyen pitiáner ugy, illetve dátum miatt esetleg késobb vmi nagyobb mosolyszunet legyen, ha esetleg egyszer meglátja a papírt.Ma szeretnék ezen tulesni, de fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá.
2010. nov. 4. 12:05
 16/22 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz ne aggódj!Lehet,hogy nem fogja mosollyal végig hallgatni ahogy elmondod neki,de az biztos szerintem,hogy ez miatt nem fog elhagyni!Csak bátran ügyes leszel!

Írj majd ha elmondtad neki!

2010. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Pl. úgy. ahogy most leírtad.

"Szeretnék elmondani neked valamit a válási papírokkal kapcsolatban. Ekkor és ekkor írtam csak alá. Már régen különéltünk a volt férjemmel, semmi közünk nem volt egymáshoz, csupán a papír aláírása igáig elhúzódott. Nem mondtam akkor igazat, mert féltem attól, hogy elveszíthetlek. Nagyon sajnálom!"

Én valahogy így adnám elő.

2010. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem, a papírok alá voltak írva, de az ex csak 3 hoval utána vette át postán a hivatalos papírt, mellyel "tudomásul " vette a válás tényét.a fene tudta , h csak onnantol számít, ha ezt tudom, énis hitelesíthettem volna egy telefonhívással.-mert van olyan eset amikor az ex,pl.bosszubol nem veszi át, vagy elkoltozik..stb...
2010. nov. 4. 13:00
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez pont kielégítő magyarázat. Ha meglátja a papírt, elmondod, hogy azért az a dátum szerepel rajta, mert akkor ment el a papírért az ex, mert lusta volt, neki nem volt fontos, stb...
2010. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nem tudom mit kéne tennem.inkább ne mondjak semmit, mert végul is nem oszt nem szoroz és ha egyszer meglátná vagy rákérdez akkor mondjam?megjegyzem másfél éve vagyunk egyutt és ez alatt az ido alatt soha egy szo sem esett a válásrol, vagy annak folyamatárol.
2010. nov. 4. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!