Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Színt valljak vagy hallgassak?...

Színt valljak vagy hallgassak? A torténet ott kezdodik, h elvált anyuka vagyok és a jelenlegi párommal babát várunk.

Figyelt kérdés
Ezzel semmi gond nincs, nagyon szeretjuk egymást, de elkovettem egy szornyu hibát. Aludni sem bírok miatta. A párom nem tudja, h csak akkor váltam el hivatalosan amikor már 3 honapja egyutt voltunk.ugy tudta,h már rég megtortént.szégyellem magam miatta, de az exxel tényleg nem éltunk egyutt akkor már 2 éve, szoval társam nem volt csak papíron. amikor bemutattak minket egymásnak, az illeto mondta neki hogy elvált vagyok.Ugyhogy nem tudtam mit tenni abban a helyzetben. hallgattam..félek h elveszítem, de hogy mondjam el neki?mindennél jobban szeretem és ugy érzem tényleg o az igazi. Aki tud kérem segítsen a tanácsával
2010. okt. 28. 11:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. A lényeg az, hogy szereted a párod, gyermeket vártok. Mért kéne másfél éve történt dolgok miatt aggódni, ha egyszer nem is a te hibád. Ha ő hozná fel, neked hogyan esne? Szerintem túl nagy ügyet kerítesz a dolognak. Ha előkerül a papír elég lenne elmondani a dolgot, vagy akár elő is veheted, és elkezdhetsz magyarázkodni, de nem értem a lelkiismeretfurdalást. Fölösleges ilyen hülyeségeken gyötrődni, inkább a közös jövőtöket tervezzétek.
2010. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Azóta még nem mondtad el?! azt hittem már rég túl vagy rajta. vegyél egy nagy levegőt és mondd el neki az egészet, mert látom, hogy nagyon őrlődsz rajta és ez így még rosszabb
2010. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!