Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rágyújtottatok a terhesség...

Rágyújtottatok a terhesség alatt? Ha igen, akkor mennyit cigiztetek?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok. Mióta tudom, hogy jön a pici napi 1-2 szálat szívok el,azt is 2 részletben. Mondtam a dokinak is, ő azt mondta, hogy inkább szívjam el azt az 1-2 szálát, mert sokkal jobban árt a babának az, ha idegeskedem amiatt, hogy nem tudok rágyújtani. Volt már valaki ilyen szituba?

Igyekszem még ettől az 1-2 száltól is megszabadulni,de azért nem olyan egyszerű...


2011. jan. 18. 13:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 87%-os fejmosós. Örülök, hogy igyekszel. Egészséges babát kívánok és boldog babavárást! Minden jót!
2011. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak érdeklődnék, hogy azóta mi történt veled/veletek? Egészséges lett a pici? Időre szültél? Normál súllyal? Problémamenesen? Abba tudtad hagyni?

Én is ebben a cipőben járok...

2011. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!