Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan fogadták a munkahelyede...

Hogyan fogadták a munkahelyeden, hogy babát vársz?

Figyelt kérdés

az én főnököm ott tett keresztbe ahol csak tudott.

írjatok rossz tapasztalatokat


2011. febr. 3. 18:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én 8 hetesen jelentettem be a nagy hírt. A főnökömmel iszonyat jó volt az 5 év alatt a viszonyunk, jókat dumáltunk nevetgéltünk stb. Azóta kb csak köszönünk egymásnak, ha szólok, hogy vérvételre vagy terhesgondozásra kell mennem, akkor pofákat vág. Még 1 hónapja van, hogy keressen valakit a helyemre, és gondolom ez is ba..hatja a csőrét.

Nem nagyon értem, hogy miért változott meg, és rosszul esik, hogy nem örül velem együtt senki a munkahelyen. :(

2011. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy vetélésem, és most újra babát várok. Már kb. 7 hetes voltam, amikor elmondtam a főnökömnek, mert sűrűbben kellett járnom vizsgálatokra. Nagyon boldog volt, és támogatott mindenben. Viszont nagyon nehezen tudta megtartani a titkot, és folyton elszólta magát valakinek :-) Mindig kérdezgette, hogy mikor lehet már elmondani, mert nem bírja ezt a titkolózást:-))) Nagyon jó fej velem mindenki, és mindig azt mondják, hogy hiányozni fogok nekik!
2011. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én pont akkor lettem terhes, amikor a cég leépítést jelentett be. Tudtuk, hogy megkapjuk a felmondásunkat, csak azt nem, hogy mikor. Csak a közvetlen főnököm tudta, hogy babát várok, a központban senkinek nem szóltam. Nem is vették észre, mert 250 km volt köztünk. Aztán amikor megtudtuk, hogy mikortól lesz elbocsátás, én kiírattam magam táppénzre. Reggel telefonáltam, hogy nem tudok menni, mert veszélyeztetett terhes vagyok. Kolléganőm tudta, vele mindent megbeszéltem. Szülésig táppénzen voltam, majd amikor újból terhes lettem ,felhívtam őket, hogy ez a helyzet. Nem tudtak mit csinálni.
2011. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!