Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottátok? Fehér Anna...

Hallottátok? Fehér Anna színésznő 52 éves, és babát vár! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

"valaki1985 válasza:


én már a 35 évest is elítélem aki első babát akkor vállalja!


Nem tartom normálisnak!"


Te, és azt hogy deríted ki, mikor egy idősebb(nek tűnő) nő egy gyerekkel van, hogy az hanyadik gyereke? Odamész, és megkérdezed, tessék mondani, első gyerek? Mert akkor elítélem! Vagy netán harmadik gyerek? Mert akkor meg gratulálok!


Vagy hogy van ez? Miért kell valakit "utálni", és elítélni olyasmiért, amivel neked nem árt? Utáld Kolompár Jánost, aki kirabolja a hétvégi házadat, de egy 35 évesen első babát váró nőt pld. miért kell elítélni?


Ja, és hozzáteszem, anyum engem 25 évesen szült, én pedig 26 vagyok, 34 hetes pocakkal. Szóval nem vagyok érintett, de nagyon zavarnak az ilyen fröcskölődő, és főleg felesleges beírogatások.

2011. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
88%

Utolsóval egyetértek!


Amúgy meg nem értem, hogy az itt válaszolók milyen alapon ítélkeznek?

Nem akarok senkit megbántani, de ez nagyon buta dolog, és gondolom nem vagytok ostobák.

Lehet nem egyetérteni, lehet ellenvéleményt írni, lehet leszólni, de kik vagytok ti hogy ítélkeztek?

Őszintén megmondom, számomra visszatetszőbb, amikor ismeretlen emberek minden alap nélkül ítélkeznek mások felett, mint azt, hogy valaki 50 évesen lesz anya.

Kicsit magatokba nézhetnétek.

2011. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
91%

Hát, mit mondjak, nem Anna lesz a világon az első nő, aki ennyi idősen szül. Persze, jobb lett volna picit korábban, de ha csak most adatott, meg, akkor most. Miért fáj ez egyeseknek? Nem lehet "elfogadni"? Persze, véleménye mindenkinek lehet.


Valaki 1985 válasza nekem is bökte a szemem, elképesztő sötétség uralkodik némelyek fejében manapság. Egy fiatal szülő is meghalhat bármikor bárhol, és ottmarad a gyerek árván, és egy idősebb szülő pedig élhet akár 100 évig is, szerintem a ki meddig él-nek nincs létjogosultsága ebben a kérdésben.


32/N (22 hetes, első babás "vénség").

2011. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
80%
Én is egyetértek az utolsóval. Nem akartam kommentálni, mert gondoltam, hátha többen átsiklanak a leírtak felett. De tényleg nem kellene ilyen véleményeket kinyilvánítani. Milyen jogon? Én 31 éves vagyok, első babámat várom, nagy nehézségek árán jött össze, több év után. Ha kellett volna, akkor még ugyanennyi évig szenvedtem volna érte. NYilván 50 évesen már biztosan durva gyereket vállalni, de azért ne szálljunk már el! 35 évesen? A mai világban? 20 évesen normálisabb dolog?
2011. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
70%
13:49-es vagyok (az első). Anyukám 33 évesen szülte az öcsémet, engem pedig 36 évesen. (Most 68 éves, ki lehet számolni). Jó egészségnek örvend, és várja az 1. unokát. :) Világéletünkben jó volt a kapcsolatunk, 5 éve itt vettünk neki lakást a mellettünk lévő házban. Önálló életet él, még dolgozik, és a világ legjobb Édesanyja!!! Pedig 36 évesen szült engem. Na erre varrjál gombot! (Nem korfüggő, hogy ki milyen anya lesz, és meddig fog élni).
2011. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
81%

12:53-nak

Gondolom te 35 évesen úgy fogsz kinézni, vagy nézel ki, mint a saját öregynány, legalábbis gondolkodásmódod olyan.

Semmivel sem másabb dolog 35 évesen szülni, mint 20


( amásodik gyrekemet 37 évesen szültem)


Ja és 22 évesen is elüthet a villamos.

2011. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
47%

egy kicsit off, de azért kapcsolódik: gondoltam, hogy most biztos fog valaki azzal is jönni, hogy a fiatal is meghalhat. sajnos igen. de ha a százalékos esélyét nézed rá, akkor te is beláthatod, hogy a 80 évesnek jóval nagyobb esélye van rá, mint a 18 évesnek. és akkor már igenis gondolnunk kell erre is. ezt fogadjátok már el.


ez olyan, mintha azt mondanátok (kapcsolódva a terhességhez), hogy felesleges a Down szűrés. mert úgyis csak százalékokat tudunk meg és ha kihozzák, hogy 99% az esély a Down kórra, akkor még lehet, hogy egészséges a baba. ez valóban igy van, de melyikőnk bizna abban az egy százalékban, anélkül, hogy elkeseredne?

2011. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ha az élet ilyen egyszerű lenne, és százalékos esélyekből állna az életünk, akkor kihalna az emberiség. Egy terhességnek általában nem úgy indulunk neki, hogy beteg babánk lesz, hanem hogy egészséges. És nem úgy indítunk, hogy 55 évesen meg fogunk halni, hanem bízunk benne, hogy még fel tudjuk nevelni a gyermekünket.


A keresztlányom iskolájában elnéztem a minap a szülőket (én mentem a keresztlányomért). Hát némelyik 30 körüli szülő szégyellhetné, hogy néz ki.Elhanyagolt, zsíros hajú, ápolatlan. Az 50 körüliek szépek, elegánsak, némelyiken igen látszik ,hogy sportol is, és vigyáz magára.


Megint csak nem korfüggő a dolog.


Ja, és van még egy csoport, akikről egyszerűen lehetetlen ránézésre eldönteni, hogy mennyi idős. Lehet 33 is, de lehet 47 is... Na ilyenkor mi van?

2011. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
85%

Ez is off egy kicsit, de tényleg nem korfüggő, ki mit bír.

A nagymamám 90 éves lesz októberben, naponta járkál vásárolni, a temetőbe a nagyapámhoz, látogatóba a dédunokákhoz.

Havonta egyszer buszra száll, és felutazik Pestre hozzánk babázni.

Ha ebből indulunk ki, akkor nyilvánvaló, hogy ha ő szül 50 évesen, akkor a gyereke már 40 éves lenne, talán egyet értetek velem abban, hogy elég rendesen fel lenne ennyi idős korára nevelve.

Az életben semmire nincs garancia, ha valaki úgy érzi, képes rá, hogy 50 évesen megszüljön, majd felneveljen egy gyereket, akkor ki milyen alapon ítéli őt el?


Én a részemről sok erőt és sok boldogságot kívánok nekik.

2011. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak, nem semmi a nagyija! :) Sok erőt egészséget és boldogságot Neki! :)


És Fehér Annának is!!! :)

2011. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!