Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottátok? Fehér Anna...

Hallottátok? Fehér Anna színésznő 52 éves, és babát vár! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Megmondom neki, örülni fog:)

2011. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel egyszerűbb és jobb lenne az életünk, ha a folytonos lenézést, utálkozást, el nem fogadást felváltaná az a fajta szeretet, amit a nagyijaink még ismertek... :(
2011. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
21%

A kerdezo velemenyt vart es kapott is.


Azert en hasonlitsuk ossze egy 35eves es egy 52eves no egeszsegugyi,fizikai allapotat.

52evesek mar klimaxolnak nem szulnek,ne mondjuk azt hogy ez normalis.


28eves vagyok,neha hullafaradt az egy eves gyerekem utanni rohangalas miatt,na ha ezt kellene csinalnom 54evesen tuti kikeszulnek.

2011. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
100%

Ok, a 35 és az 52 között van is különbség. Főleg hogy az az 52 már 53 mindjárt... No.. csak kapott egy kis fejmosást a 35 évesen első gyereket várókat elítélő válaszoló :)


De könyörgöm, ha neki(k) egyszer csak hirtelen most lett rá alkalom? Nincs joga senkinek elítélni, nem tudjuk, mi van a háttérben. Lehet, hogy 20 éve küzdenek folyamatosan a babáért! És akkor még csak 32 éves volt... Nincs jogunk ítélkezni és ez nem is az a helyzet szerintem.

2011. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

én mondjuk nem irtam, hogy elitélem, csak tudom, hogy ezért meg azért nem vállalnám, illetve nem igy tervezném a helyében.

biztos kap és talán már kapott is hideget-meleget. biztos ezernyi dolgot átgondolt a döntése előtt és végül igy döntött, tulajdonképpen szive joga. szóval nem itélem el, de nem is követném ezt a példát.

2011. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nem is Neked szólt az elítélés dolog. :) Más dolog az, hogy valakit elítélünk valamiért, és megint más, ha a helyében nem tennénk meg azt a dolgot. Én sem szülnék 53 évesen, viszont nem is ítélem el érte. :)
2011. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem :) de voltak még jó páran, akik szintén csak véleményt irtak.


mindig is lesznek rosszindulatú hozzászólások, de egy kérdés biztos, hogy érdekes akkor, ha tudunk hozzászólni, véleményt alkotni. és ez sok mindenkiben elinditott valamit, ezért már érdemes volt föltenni.

2011. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy nekünk ehhez semmi közünk nincs, és jogunk sincs ahhoz, hogy ezért Őt elítéljük. Ez az Ő döntésük, és Ők vállalják a következményeket is.

Én személy szerint egy nagyon szimpatikus embernek tartom, aki mellesleg nagyon jó színésznő. Szívből gratulálok neki, és sok boldogságot kívánok a babához!!!

2011. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele, milyen átkozottul rossz olvasni ezeket a véleményeket mondjuk a színésznőnek, ha netán idetéved :(
2011. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%

utolso nem fog idetevedni nefelj,most olvastam kicsit utanna,egy perc szabadideje nincs,rengeteg dologgal foglalkozik.

20eve van egyutt a parjaval,most kertek meg a kezet es most jott el az ido a gyerekvalalasra is.

2011. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!