Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottátok? Fehér Anna...

Hallottátok? Fehér Anna színésznő 52 éves, és babát vár! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
Utolso teljesen egyetertek.
2011. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
66%

nem ide tartozik, de én két nőt is ismerek aki szűzen esett teherbe :)Ill. egyik szűzen, másik nem, de petting által.

Van, akinek 40 évesen elhasználtabb a teste, mint másnak ötven évesen. Ha nekem nem lenne gyerekem, én 60 évesen is örülnék, hogy teherbe estem végre!

2011. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
74%

utolso jot nevettem:)


Szuz Maria nem pettingelt:)

2011. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

Ez a "valaki" (senki) még tudja fokozni a tegnapiakat ...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Lassan ő lesz a gyik mártírja. Szánalmas...
2011. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
Most meg miert bantjatok?van egy velemenye es kesz.Mindanyian masok vagyunk.
2011. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Másoknak is van véleménye... róla...
2011. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim válasza:
100%

Tisztelet a kivételnek a hozzászólók közül: hagyjátok már abba ezt az ostobaságot, hogy ki hány éves lesz a gyereke érettségijén! Nem tök mindegy? Milyen gyerek az, aki szégyelli az anyját, aki tisztességben felnevelte? Talán inkább büszke lehet rá. (Mellesleg: sok gyereknek van szégyellnivaló szülője; és a kor itt még a legkisebb baj...)

Másrészt: sok kommentelő istennek képzeli magát, de legalábbis jövőbe látónak. Nem fogja tudni felnevelni a gyereket? Az általános iskolai legjobb barátnőm 31 évesen halt meg agydaganatban, egy 10 és egy 1 (!!) éves gyereket hagyva hátra. Az ő gyereke örülne, higyjétek el, ha a 70 éves anyja ott lenne az érettségijén...

A másik oldal: keresztanyám 47 évesen lett terhes, az orvos rábeszélte, hogy ne szülje meg, mert felelőtlenség, "fel is kell nevelni." Elvetette, bár nagyon megszenvedte testileg-lelkileg. Most 81 éves, makk egészséges, fürgébb és agilisabb, mint valaha.

Akkor miről is beszélünk?


Fehér Anna, ha hinni lehet neki, természetesen úton esett teherbe. Így tehát épp az lenne beavatkozás a természet dolgába, ha elvetetné.


Sok a savanyú és irigy ember. Ez van. Én szívből drukkolok anyának-babának!!

2011. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
48%

13:03-as vagyok


Nem arról van szó, hogy ki hány évesen hal meg, és nem is arról, hogy mennyi idős lesz a gyerek akármilyen eseményén. Hanem arról, hogy van egy ketyegő biológiai óra. Neki is lehetett volna 20 éve arra, hogy a megfelelőbb időpontban vállaljon gyermeket. Ezek szerint nem arról volt szó, hogy nem lehetett, hanem nem akartak még. És ez a felelőtlenség. Ugyanis olyan esetleges egészségkárosodásnak teszi ki mind magát, mind gyermekét, amit megelőzhetett volna, ha már az ezt megelőző 20 évben is nemcsak gondolkodott volna a gyerekvállaláson. Senki nem azt akarja, hogy elvetesse!!! Sőt! Biztos, hogy a legboldogabb nők egyike most. Csak felelőtlenség egy ilyen régóta tartó párkapcsolat ellenére, ilyen kései terhesség. Még az is más lenne, ha most talált volna rá az igazi szerelem... Én csak azt nem értem meg, hogy miért kell olyan kort megvárni, amikor a kockázatok olyan magasra nőnek, hogy minden vizsgálat egy rettegés?! És ez a szituáció nem az, hogy nem lehetett gyerekem, és csak most sikerült. Hanem az, hogy eddig nem akartunk, de most eljött az ideje. Na ez a felelőtlenség! Hiszen minél idősebb a női szervezet, annál nagyobb genetikai kockázat van! És hadd ne ragozzam tovább...

2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Egy kicsit elszabadultak az indulatok:)

Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van.És még azt hiszem, hogy ehhez kell nem kicsi önzőség is, ha tényleg lehetett volna hamarabb babájuk, de nem, Ők kivártak vele eddig, mert minden fontosabb, a karrier, az, hogy kiéljék magukat, utazgassanak, és ebbe akkor nem fér bele egy gyerek.Most, amikor már 20 éve együtt vannak, most már jöhet, mert nehogy már ellaposodjon a kapcsolat, dobjuk fel egy gyerekkel.Vagy hogy is van ez???

2011. febr. 18. 09:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!