Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottátok? Fehér Anna...

Hallottátok? Fehér Anna színésznő 52 éves, és babát vár! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
74%

Ha sokáig élnek majd a gyerek szülei, akkor nincs baj azzal, hogy ennyi idősen vállalják a gyereket.

De ha nem, akkor szegény gyereknek lesz nagyon rossz. Nekem apukám 59 évesen halt meg, akkor én 27 voltam, és még ekkor is azt mondtam, hogy fiatal vagyok ahhoz, hogy ne legyen apukám. Nem hogy, ha még korábban, mondjuk gyerekkorban meghalnak az ember szülei...:(

S persze adja ég, hogy ne így legyen, de hát honnan lehet tudni.

Amúgy meg kívánok nekik egészséget, és hosszú életet.

2011. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
82%

Úgy látom a válaszok már egészen elkanyarodtak a kérdéstől. Én sem akartam először írni, de a válaszok erre késztettek. A nők biológia órája nem véletlenül alakult úgy, ahogy kialakult. Azért menstruáltak már régen is a lányok 12-13 évesen, mert az emberiség várható élettartama alacsony volt, így korán kellett elkezdeni a gyermeknemzést ahhoz, hogy ne pusztuljon ki. Önfenntartás volt a cél. Nem hiába volt az, hogy már 15-16 évesen férjhez adták a lányokat, és gyerekek is születtek. Egy nő régen 30 év fölött már nem igazán szült. Ez a mai világban megváltozott. Az indokok hosszúak és nem is kívánok belemenni. Úgy gondolom viszont, hogy ugyanúgy, mint ahogy manapság megszólandó, ha egy 15-16 éves lány terhes, ugyanúgy megszólandó, ha egy 52 éves felelősséggel gondolkozó nő az. Nem tudjuk, hogy miért ilyen későn esett teherbe - és szerintem nem is biztos, hogy természetes úton, de ezt sem tudom - de az biztos, hogy már 20 éve ezzel a férfival él. Nekem igazából az a furcsa, hogy miért nem jutottak el addig ezalatt a 20 év alatt, hogy gyermeket vállaljanak? Abban az esetben, ha eddig még nem próbálkoztak, akkor igenis felelőtlenségnek és önzőségnek tartom! Ugyanis 20 év nagyon sok idő. És ezen variáció esetében kizárólag önmagukkal foglalkoztak. Majd egyszer csak észbe kaptak, és mind az anya, mind a gyerek egészségét kitéve vállalnak gyermeket. Persze, nekik ez a legnagyobb öröm és boldogság, csak a terhesség veszélyekkel jár. A szervezet elöregedett már egy ilyen "beavatkozásra". Miért nem lehetett ezt olyankor megtenni ezt a lépést, amikor még frissebb volt a női test, és képes megadni a babának is azt az energiát, amit az igényel bent a pocakban! Szép dolog a gyermekvállalás, de azt felelősséggel kell tenni!


Abban az esetben, ha már nagyon rég óta szeretnének babát, és csak most sikerült, úgy viszont sok boldogságot nekik, és hosszú, egészsége életet és egészséges babavárást. Vigyázzon nagyon magára, mert nem lesz könnyű regenerálódni, és végig csinálni ezt az egészet 52 évesen! Akár hogy is nézzük, ez már nagymamakorhoz közelít!

2011. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
74%

Nem olvastam végig, de nagyon sokan ítélkeztek. Miért? Ember embert nem ítélhet el. Legalább is szerintem nincsen joga hozzá.

Nekem sem szimpatikus, hogy "Almácska" ilyen idősen vállalt gyereket, és a párjával, akivel 20 éve vannak együtt, most jegyezték el egymást, hát ez is érdekes. Már csak azért is, mert ki fogja azt a gyereket felnevelni? 18 évesen, az anyja 70 lesz. Ha megéli.

Nem tetszik nekem sem, mert a gyerek issza meg a levét. De nem ítélem el.

Nénikém 50 éves, két gyereke van, egyikük 7, másikuk 5 éves. Azokat a gyerekeket is féltem.

2011. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

Húúú, jó sok válasz érkezett.

Eléggé megosztja a kérdésem a kommentelőket.És igen, ítélkezni senkinek nincsen joga, de azért akárki akármit is mond, ez nem természetes, és nem követendő.Én is sok boldogságot kívánok Nekik, és szerintem szükségük is lesz a jókívánságokra.

2011. febr. 16. 15:19
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Tényleg jó sokan írtatok! Nem gondoltam volna. Amikor elolvastam a kérdést, elsőre az jutott eszembe, majd mindenki kb. ugyanazt írja, hogy gratulálunk nekik, jó egészséget, boldogságot, stb... Ehelyett meglepetten olvasom, mennyire ellekezik ezzel sok ember véleménye. Manapság nagyon sokat hallani, ismerőseim körében is, hogy egy pár hosszú-hosszú éveken kerszesztül próbálkozik, mindent megtesz annak érdekében, hogy kisbabájuk szülessen, de nem jön össze :-( Aztán egyszer csak valami csoda folytán mégis állapotos lesz a nő, ez a világon szerintem a legnagyobb boldogság. Akkor az ellenzők szerint pl. 30-on fölül már ne is próbálkozzanak tovább, hanem mondják azt, na jó, nyugodtan kaparjuk el magunkat, mert már kiöregedtünk, max. vegyünk egy kutyát és gondozzuk azt... Én 35 évesen szültem, minden javasolt vizsgálatra elmentem terhesen, minden rendben volt, a dokim azt mondta, hogy teljesen átlagos korban vagyok terhes, manapság nem jellemző, hogy nagyon korábban vállalnának babát a főiskolát-egyetemet végzett párok. A gyermekorvosnál tanácsadáson épp a doktornő hozta fel a témát, hogy most van egy csomó kisbaba nála, de az anyukák mind 30 fölöttiek, csak egy pár (nem magyar nemzetiségű) fiatal anyuka van. De persze, ez csak a mi véleményünk. Minden jót és jó egészséget kívánok Fehér Annának és családjának, na meg persze a születendő Csöppségnek is! Üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája.
2011. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

Hm..Igen, rengeteg érv van amellett, hogy valaki ne vállaljon 52 évesen gyereket. De valószínűleg senki nem akar tudatosan 50 év, vagy akár 40 felett anya lenni. Viszont sokaknak csak olyan idősen jön össze, amikor már nem ideális. Pl. egy ismerősöm 28 éves korától babát akar a férjével. A sokadik lombik után, 41 évesen esett teherbe. Akkor most ő (és a sorstársai) rúgják el maguktól a lehetőséget, hogy gyerekük legyen!?


Különben gratulálok, és sok boldogságot kívánok nekik! (Márha egyáltalán igaz a hír.)

2011. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezzel foglalkozott már valaki, oda nem érkezett ennyi válasz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nekem fiatalok voltak a szüleim, mikor születtem, 17 évesen mégis félárva lettem, mert apukám 40 évesen elment örökre. Azta, milyen felelőtlen volt, nem érte meg az érettségim!!!!

Hát komolyan el kell ítélni valakit, mert későn szül? Jó, persze, nem ez a szokványos, de ha most volt itt nála az időnek, akkor most és kész. Anyukám nyáron lesz 50 éves, és most várom a 4. unokáját. Tesómnak 3 gyereke van már, 23 évesen szülte az elsőt, nekem első babám lesz és holnap töltöm a 29-et.

8 éve várom, hogy végre gyerekem szülessen, és igen, ha 39 évesen jött volna össze az első, akkor is boldog lennék, még ha "Valaki1985"-nek ez undorító is.

Nem ismerjük az okokat, nem tudhatjuk, mióta próbálja összehozni Anna és párja a babát, és mégis annyian fikázzák őket, hogy őrület.

Kinek mi köze hozzá, hogy 52 vagy 60 évesen szül. Nektek szüli? Ha idő előtt meghal, nektek okoz problémát, hogy mi lesz a gyerekkel?

Egyik ismerősöm 28 évesen meghalt leukémiában, itt hagyott egy 7 éves kisfiút. Oké, neki az apukája megmaradt, de anyukája akkor sincs, pedig anyuka csak 21 volt, mikor szülte.

Higgyétek el, nem feltétlenül a kor számít, hanem a fizikai és az egészségi állapot is.

Sok huszonéves kismama nyújt szánalmas képet, olyan nyamvadtak, hogy rossz rájuk nézni.

Na mindegy, én nem ítélem el az tuti, sok boldogságot neki, és örömet a kisbabájához!!!!

2011. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
47%

A Bibliában Sára 100 évesen szülte Izsákot.Anna (ami szintén Bibliai név) miért ne szülhetne 52 évesen?SZerintem ez hatalmas csoda:)Legyenek áldottak.

Ember,ne ítél,Hogy ne ítéltess!

Az én Anyukám 31 volt mikor én születtem és 57 mikor meghalt?de ez nem vette el a kedvemet attól, hogy 33 évesen világra hozzam első gyermekemet.

Nem Kell elítélni azokat a nőket akik 30-on túl szülnek manapság.Azért van, mert nem találták meg a párjukat.Legalább is én így voltam vele,de esküvő után 5 hónappal már ott volt a pociban a Baba:)

2011. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem visszatettsző. Utánanéztem képen, hát... nagyon sok 25-35 éves elbújhat mögötte!
2011. febr. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Sziasztok ismét!

Az egyik válaszoló leírta tökéletesen.

Lehet, hogy kinézetre jól néz ki, de a test akkor is öregszik, és lássuk be, ez nem ideális kor egy gyermek világrahozatalának.

Az meg, hogy mi volt a Bibliában, hát szerintem nem lehet ehhez hasonlítani.

Ugyanakkor még egyszer mondom, nem ítélkezem, csak egyszerűen véleményt formálok.Most olvastam, hogy már félidőnél jár, nyár elején fog szülni.Sok sikert Nekik!

2011. febr. 17. 09:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!