Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottátok? Fehér Anna...

Hallottátok? Fehér Anna színésznő 52 éves, és babát vár! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel sem "kicseszés" hogy megszülethet, azzal szemben hogy meg sem születne. Hogy írhatsz ilyet? Biztos nagyon szeretni fogják a gyermeket, és lehet, hoyg szebb élete lesz, és jobban felkészítik az önálló életre, mint más gyereket, akit 16 éves anya szült.

A nőorvosom szerint amíg a természet engedi,addig jó az idő a szülésre.(Sára 70 évesen szült)


Én mindenesetre nagyon örülök neki, egy kis csodának tartom. És azt gondolom, hogy biztos nem véletlen, hogymost jött az a baba. Szerintem ez így lesz a legeslegjobb.

Mindannyiunk élete más.

20 éves szülők is hagyhatnak árván gyermeket. És Németh Kristóf apukája is milyen idős volt, és hogy szerette..


Ha most kapta a gyermek ÁLDÁST akkor ez most lesz jó, és így a legszebb. Persze, hogy boldogok! Már biztos nem is hitték..Különben régen is szültek ilyen idősen, csak nem csináltak ekkora felhajtást belőle. Jött a gyerek, hát elfogadták. És ez így természetes, nem?

2011. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Most azon vitatkozunk, hogy mi a jobb a gyermeknek: ha megszülik - mint várva vártat -, vagy ha elkapartatják, mint feleslegeset?!?!?
2011. febr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%

"gy nő régen 30 év fölött már nem igazán szült. " - ezt honnan veszed?

Mindkét szülőmet negyven fölött szülte az anyja. Régen igenis 40 fölött is szült szinte minden nő - mivel nem volt elérhető a fogamzásgátlás ilyen megbízható módja, mint ma. Nem az elsőt -egyik mama a negyediket, másik a hetediket - de szültek. És nem csak ők, a szomszédasszonyok is. Megszokott volt. Csak lehet, hogy már a hatodik jött 40 fölött - viszont egy - kettő meghalt minden családban a fiatalabbak közül.Örültek akkor is, felnevelték akkor is - igaz, ott voltak a nagyobb testvérek, rokonok biztosítéknak.

2011. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet hogy ő is előbb szeretett volna szülni. Szerintem nem direkt várt eddig. Ha nekem nem lenne gyereke, nagyon örülnék az elsőnek 52 évesen. Van kettő, de ha terhes maradok, megszülöm, mindenképpen, és nagyon fogjuk szeretni.

Más kérdés, hogy helyes-e 52 éves korra TERVEZNI az első gyereket(nem) vagy helyes-e megszülni a megfogantat(igen)


45 nő

2011. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:

11:18-as!

Hogy hogy írhatok olyat, hogy kicseszés a gyermekkel?

És te hogy mondhatsz véleményt a 16 évesen szülőkről???

Mert nagyon beletrafáltál, én ugyanis annyi voltam, amikor megszületett a fiunk.És a gyermekem már 18 éves, és felkészítettem úgy, ha nem jobban, mint ha most 70 éves lennék, a 34 évem helyett.Szóval kár dobálózni a szavakkal.És még egyszer, ne keverjük azt, ha valaki 35-40 évesen szül, mintha 52 évesen.

2011. febr. 17. 11:41
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem rád értettem. Én is húsz évesen szültem. Csak azt írtam, hogy lehet olyan 16 éveshez születő is, aki nem jár ilyen jól, mint ez a gyerek. Nem a tiéd! Csak az életkor magában nem biztosíték.Nagyanyám is 42 évesen szült, 50 évesen mezítláb a havas esőben át tudta hozni egyedül a hat gyerekét a fronton, apjuk nélkül, fel is tudta nevelni egyedül, még bennünket is-szüleink mellett, pedig már 90 volt akkor.Mert apám se siette el.Nagyon sokat tanultam tőle, ma is használom. Tudott 90 évesen füvet nyírni, fát vágni, palacsintát sütni, kapálni, horgolni, bibliát tanulni, írni tanítani 3 unoka mellett is.

Mit teszel, ha 50 évesen teherbe fogysz esni? Inkább elveteted? Jobb a gyermeknek megszületni, mint meg sem születni, nem?

2011. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyobb kicseszés lenne megölni valakit, mintsem életet adni neki.Az nem olyan nagy baj azért. Ha valakinek életet adunk.
2011. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg, de ha én 50 évesen teherbe esnék,- mivel már van gyermekem- bizony elvetetném.De ez nem fog előfordulni, mivel amióta a fiam megszületett, azóta sem lettem terhes, mert védekezünk, így esélyt sem adok egy nem kívánt terhességnek.A másik ok, szerintem nekem 40 éves koromban már nem lesz meg a menzeszem, a családban minden nő így járt.
2011. febr. 17. 12:39
 49/66 anonim ***** válasza:
88%
Kedves Kérdező! Ott volt a válaszodban: MIVEL MÁR VAN GYEREKED! Innentől nincs miről beszélni! :)
2011. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
31%
Álljon meg a menet. Jelen esetben nem arról van szó, hogy becsúszott egy gyerek 52 évesen, és mi a jobb megtartani vagy elvetetni ilyen helyzetben. Hanem az, hogy felelős döntés-e ennyi idősen direkt teherbe esni úgy, hogy 20 évig nem tette azt meg. Valóban nem tudjuk, hogy lehetett-e gyereke vagy csak most sikerült. Próbálkoztak-e ezalatt az idő alatt vagy most jutott eszükbe. És szerintem se keverjük ebbe a témába bele a 35-45 között gyermeket vállaló nőket! Mert a 45 éves és az 52 éves között is 7 év korkülönbség van, ami középkorú embereknél igenis sokat számít. Ne akarjuk megerőszakolni a természetet minden áron! Vannak extrém esetek, de nem hiszem, hogy teljesen helyénvaló lenne egy 52 éves nőnek gyermeket szülni! Bármennyire vagyunk fiatalosak, a szervezet elfárad. Nincs örök fiatalság! És tudomásul kell venni, hogy mindennek megvan az ideje az életünkben. A gyerekvállalásnak is! A Bibliai Sárához pedig annyit fűznék hozzá, hogy Mária is szűzen szülte meg Jézust. Még sem történt meg azóta, hogy egy nő szűzen adjon életet gyermekének.
2011. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!