Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdtem el egy elég...

Most kezdtem el egy elég drága tanfolyamot, amit nem én állok. Az a helyzet, hogy teherbe estem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 18:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
Vagy a szüleiddel, vagy az apjával kéne kiegyezned. Esetleg mindkettő.
2011. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy egyedül nem tudom magunkat fönntartani.
2011. febr. 16. 18:56
 13/87 anonim ***** válasza:
11%
vetesd el,van még 2heted rá...nincs jövedelmed,se házad,ne hozd így a világra a babát..szüleid nem fognak örülni..lehetett volna annyi eszed,h védekezel.
2011. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 A kérdező kommentje:
NEM VETETEM EL!
2011. febr. 16. 18:59
 15/87 anonim ***** válasza:
45%
Akkor tartsd el,valahogy magad! én helyedben,nem tartanám meg,nem azért mert nem szeretnék babát,hanem mert nincs saját lakásom,jövedelem és gondoskodó apa..nem a szüleimnek kell felnevelnie,eltartania. még nagyon fiatal vagy,elcseszed az életed!
2011. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 A kérdező kommentje:
Én eldöntöm, hogy mit csinálok! Segítséget kértem, nem bunkózást!
2011. febr. 16. 19:07
 17/87 anonim ***** válasza:
100%
Tehát eldöntötted, hogy megtartod. Mi a következő lépés?
2011. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem túl jó helyzetben vagy, ez tény. Az is, hogy meg akarod tartani...

Először próbáld meg felkeresni az apukát! Hány éves ő egyébként, van önálló lakása/keresete/élete?

Ha ez nem megy, akkor ülj le apudékkal, és mondd el nekik, hogy mi a szituáció. Először majd jól lehordanak (jogosan), hogy miért nem védekeztél kufircoláskor. Aztán, vagy segítenek, vagy nem. Mivel nagykorú vagy, nem kötelezhetők semmire, ahogy te sem vagy az.

Ha nem segítenek, akkor mindenkinek jobb lenne, ha elvetetnéd. Tudom, hogy rettenetesen hangzik, de te is jót akarsz neki, nem? Mi a jobb: meg sem születni, vagy szenvedni a híd alatt?

2011. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
100%
De ha ilyen határozott vagy, akkor mi a probléma? Hidd el, a válaszolók csak segíteni akarnak neked.
2011. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
83%

ha jól értettem az apád még nem tud róla,és ő is tart el.Fizeti a tanfolyamodat,etet ruháztat. Szerinted korrekt vele szemben,hogy megvárod amig már nem marad más választásod,mitnhogy megtartsd és csak azután állitod őt kész tények elé? Nem lehet,hogy ő már nem akar több gyereket kajáltatni,iskoláztatni,nevelni azért nem csinátl magának többet?..

Én azt mondom tartsd meg,de akkor ne az apád nevelje fel ! nem megcsinálni,és megszülni a legnehezebb a gyereket. Majd rájösz.

Másrészt 18 évesen semmi végzettséggel,terhesen,később kisgyerekkel szerinted hová fognak felvenni dolgozni? Valamint azon is érdemes elgondolkoznod ,hogyha védekezni nem volt eszed,akkor biztos hogy érett vagy e egy gyerek felnevléséhez. Nagyon örülsz neki,mert nem kell albérletet,rezsit,kaját,stb t fizetned,életedben nem dogloztál még,de megszülöd ezt a gyereket a semmire (=apádnak) azért mert olyan aranyos .

Feláll a hátamon a szőr az ilyen emberektől ,egyedül a gyerekedet sajnálom bárhogy is döntesz!

Mit csinálj arra nem fog tudni neked senki semmit irni, keresned kell valakit aki eltart titeket,mivel munkád nem lesz. Mivel a gyerek apja lelépett (biztos baromi komoly kapcsolat volt) ,és apád lehet,hogy kitagad maximum elmehetsz valami anyaotthonba.

2011. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!