Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdtem el egy elég...

Most kezdtem el egy elég drága tanfolyamot, amit nem én állok. Az a helyzet, hogy teherbe estem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 18:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
80%
Na, így már viszont biztos, hogy kamu :) De a tanulságon nem változtat...a kérdező nagyon sötét.
2011. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
81%
Te kérdező egy roppant idióta vagy!Nagyon unatkozol,ha ilyen kérdéseket teszel fel.Kb egy 5 éves szintjén állsz!Miért kell ide írogatni,mikor kamuzol??
2011. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 A kérdező kommentje:

Te vagy a sötét!

Miért lenne kamu?

2011. febr. 21. 11:03
 44/87 A kérdező kommentje:
Roppant idióta az csak Te vagy!
2011. febr. 21. 11:04
 45/87 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy sokaknak nem lehet babája, még nem érv arra, hogy neked most legyen. Egy gyermek - vagy több - felelősség! Sajnos nagyon sok család él ma Magyarországon, akik számolatlanul szülik a gyerekeket, de nincs aki eltartsa őket, így aztán lehet lopni, csalni, rabolni és élősködni az államon. Amit a felelősségtudattal rendelkező emberek fizetnek és szenvednek meg.

Nem feltételezem rólad, hogy hasonlóan nem gondolkodsz előre, és tudnál így élni, de nagyon fiatal vagy, egy életed van, és könnyű úgy elcseszni, hogy soha nem tudod helyrehozni, vagy véres verítékkel.

Én mondjuk soha nem vetetnék el babát, ellenkezik az elveimmel, de odafigyelek arra, hogy ha nincs ideje, ne lehessek állapotos.

Le kell ülnöd a szüleiddel, a gyermek apukájával (akkor is ha elhagyott, vagy te őt, ez ezen túlmutató kérdés), és mindent át kell beszélni. A tanfolyamot ha tudod, csináld végig állapotosan is, vizsgázz le, vagy halassz, de ne add fel, kell valamilyen szaktudás. És ha akarod a babát, ne hagyd magad befolyásolni, de próbálj mindent megtenni érte, mert csak rád lesz utalva, és ő nem tehet arról, van-e pénzed rá vagy nincs.

2011. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 A kérdező kommentje:
11:06! Igazad van! Köszönöm a hozzászólást! :)
2011. febr. 21. 11:11
 47/87 anonim ***** válasza:
100%
tulajdonkepp mi is a kerdes?
2011. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj kérdező, de te valóban egy vaksötét, ostoba liba vagy. Félre ne érts, nem azért, mert megtartod a gyereket. Tartsd, ez a ti életetek.

Azért vagy nagyon egyszerű, mert idejöttél segítséget kérni, majd a segítőkkel közölted, hogy irigyek arra, hogy lesz babád. Mi van??? Ugyan mit irigyeljenek? azt hogy miután még magadat sem tudod eltartani, szülsz egy gyereket apukádnak? Valóban nagyon irigylésre méltó. Vagy azért legyenek irigyek, mert egy általános iskolás szinten álló liba apa nélkül szül? Tudod mi lesz az eredménye? Hogy eltelik egy két hónap, a rengeteg eszeddel rájössz, hogy te mégsem ezt akartad, és nagyvonalúan nagyapjára hagyod a gyereket, miközben ellibbensz élni az életedet?

Hű, hát ez tényleg nagyon irigylésre méltó. Nem is értem, hogy nem evett meg még teljesen az irigység...


Tudod az a helyzet, hogy egy gyerek felelősség és lemondás. Ez nem egy játékbaba, amit betehetsz a sarokba ha ráunsz.


És végül, de nem utolsósorban: azért vagy szánalmasan, megdöbbentően ostoba, mert ennél normálisabb történetet nem tudtál kitalálni.

Ha minimális eszed lenne, akkor legalább megtervezhetted volna a történetedet, és nem buktál volna le kb. 5 másodperc alatt.


És egy kérdés: mit élvezel ezen? Nincsenek barátaid? Vagy nincs otthon tévé, hogy lefoglald magad? (a könyvet meg sem merem említeni - nyilván érthető, miért)Vagy ez most a trend? Teljesen hülyének lenni? Mert ha igen, akkor te aztán szupertrendi vagy....

2011. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 A kérdező kommentje:
11:17! Mit képzelsz magadról? Tán Te találtad föl a spanyol viaszt, vagy mi? Hogy jössz ehhez? Hm? Szégyelld el magad, te... Ne okoskodj az életünkben! Mocskos...
2011. febr. 21. 11:28
 50/87 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell ez a modor te kiirtál egy kérdést..Amiben az is benne van hogy olyan tanácsokat kapsz ami neked nem feltétlenül tetszik.Ez egy ilyen oldal az emberek megirják a véleményüket na mindegy.A kérdésedre válaszolva sztem minnél előbb beszélj apukáddal mond el neki hogy mi a helyzet és próbáljatok meg közös nevezőre jutni.Gondolom csak rá számithatsz ebben a helyzetben ezért is fontos hogy tudjon a dologról.Azt pedig hidd el hogy itt nem irigységből beszélnek de nagyon nehéz egy babával jól meg kell gondolni.

Üdv:24hkm

2011. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!