Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdtem el egy elég...

Most kezdtem el egy elég drága tanfolyamot, amit nem én állok. Az a helyzet, hogy teherbe estem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 18:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
na nemsokaig lesz kiemelve a kerdesed,ha valami meg benned maradt azt most ird ki,kesobb senki nem fogja olvasni.
2011. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
Sebaj, ráér, majd kiír egy másik baromságot :)
2011. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
Talan nem...:)bizzunk benne:)
2011. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kamu-e a kérdés e felett nem nekem kell ítélkeznem...

Ha nem kamu akkor elmondom az én történetemet, hogy tudj mihez viszonyítani.

Szintúgy 18éves vagyok mint te, most múlt 2hóapos a kisfiam, az édesapja mellettem áll, rendes munkahelye van, eltart minket, nem szorulok a szüleim segítségére.

Havonta (mivel nem volt munkaviszonyom) csak a gyes-t és a családit kapom...

Ha apja elhagyott volna nem tudom mit tettem volna.

Nem vetettem el, mert abszolút abortusz ellenes vagyok, de ha nem lenn biztos háttér akkor megtettem volna, mert inkább egy abortusz mint egy kisbaba akinek nincs meg mindene.

Csak gondolj bele apja se lesz, ha szüleid nem segítenek miből tartod el?Édes kevés amit kapsz pénzt...

Egy csomag pelenka 3000ft körül van, egy hónapra az 2-3csomagot jelent. A ruhákat 1-2kinövi, mindig kell új, plusz az én babám tápszeres, 2000ft felett van 1csomag tápszer...Nem beszélve arról hogyha megbetegszik gyógyszerek, orvoshoz kell vinni....

És a babakelengye beszerzése terhesen, hát az is elég húzós árban van, nem gondoltam volna hogy ennyi lesz még az elején...

Én nem bántam meg mert imádom a kisfiamat, csak most már átlátom hogy mekkora felelősség.

Gondolt át, egyedül nagyon nehéz lesz, szinte lehetetlen, és a babának nem mondhatod azt hogy nincs tápszer, vagy éppen most nem cserélünk pelust....

Kívánom neked hogy sikerüljön ezt a babát felnevelned, és mindent megadni neked.Nem okoskodni akartam, csak gondoltam megosztom a tapasztalataimat

2011. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
100%

11:17 vagyok. Te véleményt kértél, ez az én véleményem. Amit tökéltesen alátámasztott és megerősített a reakciód. Amúgy a spanyolviaszt nem én találtam föl, remélem ezt te is tudod...!

Mihez hogy jövök? Hogy legyen véleményem? Képzeld, szuverén jogom a véleményhez, tudod, ez egy jogállam, ahol a véleményéhez mindenkinek joga van. És alkotmány biztosítja, hogy a véleményemet ki is nyilvánítsam. Ugyan miért kellene szégyellnem magam? Mert egy buta kislány ezt mondja? Vagy azért mert fáj az igazság? Sajnálom, az élet ilyen, nem lehet mindig a kedvedre tenni - majd egyszer te is megtanulod (reméljük képes leszel rá.

A te életedben okoskodni? Köszi, passzolom a feladatot, nekem kicsit sűrű vagy, és nem szoktam hozzá a sötétség ilyen fokú megnyilvánulásához sem.

Mocskos? Most fürödtem, sőt a hajam is megmostam, így köszi, nem vagyok mocskos.


Zárszóként: a stílus maga az ember. A te stílusod egyértelműen mutatja, milyen ember vagy, érdemes lenne erre a későbbiekben odafigyelni. És hidd el a negatív kritikából is tanul az ember. Talán olvasd végig még egyszer a kommentemet figyelmesen, hátha tanulsz belőle. De már az is eredmény lenne, ha elgondolkoznál magadon.


A véleményem pedig fenntartom - az eddigi reakcióid alapján és a stílusod alapján egy buta liba vagy. Nyugi, nem vagy egyedül, sokan vannak még. De ha nem elégít ki téged, hogy egy vagy a tömegből, akkor még továbbléphetsz. A babádnak is az lenne az érdeke, hogy tanítsd. Ahhoz meg neked sem ártana tanulnod.

2011. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a problémád ha megtartd kiegyensúlyozott lesz megminden de mégis miből tartsd el a gyereket! 19 éves vagyok 2 és fél éves picivel, a gyerek nem arról szól hogy jaj de jó van és kiegyensúlyozott élete lesz, annak a gyereknek enni kell adni ha nincs tejed, ruháztatni kell orvoshoz kell vinni ha lebetegszik akkor gyógyszert kell adni és nevelni kell.
2011. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
18%

Nincs jogod megölni a gyerekedet!

Ennyi

2011. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
37%

Kérlek, szüldd meg!

A pénz nem minden!

De ha úgy gondolod, hagyd a kórházban és kész. Nagyon sokan örülnének neki. Ugye nem úgy gondolkodsz, hogy ha az enyém nem lehet, másé se legyen?

Ne bántsd!

Gondolom nem lehetsz rosszindulatú, ha feltetted ezt a kérdést!

Hallgass a lelkiismeretedre.

Örökre bánni fogod, ha megölöd ezt a picit...

2011. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
Olvassátok már el! Ez az okos lány már ELDÖNTÖTTE, hogy megtartja, nem ez a kérdése...de hogy mi, azt nem tudjuk.
2011. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
15%

üzenem a "vetesd el" pártiaknak, hogy aki ilyet javasol bűnrészes!

Van lelkiismeretetek?

2011. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!