Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdtem el egy elég...

Most kezdtem el egy elég drága tanfolyamot, amit nem én állok. Az a helyzet, hogy teherbe estem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 18:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
50%

Én nem ítéllek el, csak annyit kértem, hogy nézz a másik oldalra is. Soha nem tudhatod, hogy egy szituáció mit vált ki belőled, vagy hogyan reagálod le érzelmileg. Addig meg nem mondhatod, hogy neked van igazad. Mindig van egy másik oldal, hidd el.

Ettől függetlenül tiszteletben tartom a véleményedet, jó hogy így gondolkodsz, de soha ne ítélkezz, és fröcsögj azokra, akik nem így vélekednek. Mert nem vagy a cipőjükben.

2011. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 anonim ***** válasza:
54%

Nem fröcsögtem, nem ítéltem, nincs is jogom hozzá. Csak az élet mellett érveltem a halál ellenében.

Zárom soraim, üdv

2011. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
52%

Nem fröcsögtél, csak lelkiismeretlen gyilkosnak állítottál be mindenkit, aki másként gondolkodik. Na ez a szomorú.

Meg sem próbálod másik szemszögből nézni a dolgokat. Lehetne még mit írni, de látom, teljesen felesleges. Aki nem lát túl az orrán, annak hiába mutatom, milyen a világ:(

2011. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt is meg lehet kapni a hpv vírus (méhnyakrák okozó) elleni vakcinát?

Egyébként hány részletből áll?

2011. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy nem támogatnának a szüleid hisz mégis csak az ő unokájukat várod. Próbálj beszélni velük.

Menj be az önkormányzathoz és kérj tanácsot milyen támogatásokat kapnál. Gondolom utcára csak nem tennének.

Ha majd meglátják a picit megenyhül a szívük ebben biztos vagyok. Nem lesz könnyű ez biztos de ha nagyon akarod képes leszel rá.

2011. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :)
2011. febr. 22. 17:04
 77/87 anonim válasza:
Nah, mi újság a babával? Megtartottad? Vagy nem? Kíváncsi vagyok a fejleményekre! :)
2012. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok!
2013. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
45%

Én is! Remélem megtartottad! :) Nem szabad megölni a babócát. :) Fel lehet nevelni, akarás kérdése. Nagyon sok segítséget kaphat a kismama, csak mindennek utána kell járni. De ami a legfontosabb: a legtöbb szülő megenyhül. Sok esetben igazi indok nincs, csak a szájuk jár amikor az abortusz mellett érvelnek (sokszor olyanok vesznek a szájukra olyan helyzeteket, amiben a büdös életben nem voltak és babával sem lennének, akiknek fogalmuk sincs róla csak épp ezt ők gondolják, mert nagy szavakkal könnyű dobálózni és ha valamit hallunk, hajlamosak vagyunk azt képzelni, hogy tudjuk miről van szó- ó, dehogy tudjuk), de közel sem kilátástalan a helyzet. Persze van amikor SAJNOS TÉNYLEG TELJESEN KILÁTÁSTALAN MINDEN, nem mondom hogy nincs olyan. Mindenesetre kevesebb, mint ahány abortusz történik. ;) Ezt minden csajszinak írom. :) Aki elmúlt már 18, az ne hagyja hogy mások -főleg idegenek- lebeszéljék.


Ha én is hallgattam volna másokra, a babám már nem élne. Én bizony megjártam a poklot (éhezés, betegség, fagyoskodás, miegyéb), de tudtam hogy csak AKARNI KELL. :) És a babucimnak már mindene megvan a teljes, boldog élethez. Ő soha nem fog éhezni vagy fázni. Ha szívetek szerint megtartanátok a babát, ez Nektek szól: Nem a szájaskodókra (akiknek csak az xy ismerőse vagy családtagja volt ilyen helyzetben) és azokra kell hallgatni, akik elhagyták magukat vagy rossz döntéseket hoztak és emiatt tönkrementek. Az ilyen emberek csak a rosszat képesek kivetíteni. Azokra kell hallgatni, akiknek van pozitív tapasztalatuk és tudják hogyan kell kitartani! Ezt addig senki sem érti meg, ameddig nem válik anyává. Még akkor sem ha veled egy házban válik valakiből anya. Én is azt hittem és ó, dehogy! Átélni teljesen más mint hallani vagy belegondolni. A semmiből is felküzdheti magát az ember, egy gyerek nem akadály, inkább erőt ad!


Aki az abortusz mellett érvel, attól szépen el kell köszönni és végig sem kell hallgatni, amennyiben te megtartanád. Legfőképp ha személyes tapasztalata nincs.


Nekem van 50 feletti ismerősöm, aki sírva kért hogy eszembe ne jusson elvetetni a kicsimet, mert neki volt ilyen élménye és bár gyermekei születtek azóta, sosem tudja megbocsátani magának. Nagyon szépen élnek, az a pici is felnőtt volna. Élő példa arra, hogy sok abortusz valóban indokolatlan és inkább csak kimagyarázott, és tanulság is: ha szíved szerint megtartanád és nem vagy épp hajléktalan, eszedbe se jusson elvetetni.


Kérdező, majd írj majd hogy azóta mi újság. :)

2013. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
fejezd be és csináld meg a tanfolyamot,amig bírod. kapsz pénzt,támogatást és 18 évesen dicséretes megtartod a babádat
2013. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!