Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kezdtem el egy elég...

Most kezdtem el egy elég drága tanfolyamot, amit nem én állok. Az a helyzet, hogy teherbe estem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 18:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog,hogy Te meg akarod tartani, de bele gondoltál,hogy mi lesz később? Ha találsz egy párt magadnak,és ő nem úgy áll a gyerekedhez? Akkor Te már soha ne legyél boldog? A gyerekről már nem is beszélve. Milyen jövő vár rá?

És még egy dolog. Attól függetlenül,hogy az apja lelépett, gyerektartást még fizetnie kell.

2011. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 A kérdező kommentje:
Írigyek vagytok, mert Nektek nem lehet! Erről van szó!
2011. febr. 17. 11:12
 23/87 anonim ***** válasza:
85%

mi nem vagyunk irigyek! hanem tapasztalatból mondjunk! mondom te még gyerek vagy!lelkileg nem vagy érett,jobb lesz mindenkinek ha elvetetted(ezt már írtam is),csak szenvedni fogsz,nem csak te hanem főleg kicsi baba is.. barátnőm nem rég elvetette,de szerette volna megtartani,de volt neki annyi esze,h baba ne rosszkor jöjjön világra,hiszen miből vegyen ruhát,tápszert ami szüksége van 1 babákra??nem dolgozik még és nincs saját lakása se.hiszen szülei is mondták,h nem ők fognak eltartani,nevelni,hiszen nem neki szül.

én 22 éves vagyok,mindig van eszem,h sose esek teherbe és védekezem,én sem tudok még jövőt alapozni piciknek..tudod a terhesség nem játék..

Szóval most megtanulod a hibát!még éretlen leányka vagy!

2011. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
86%
De sötét vagy, kérdező! Nemhogy 18 éves, 10 éves szinten vagy, nem csoda, hogy apád támogat. Kár hogy nem tudott rád eléggé vigyázni. Őszintén sajnálom a családodat. Nagyon önző és buta vagy.
2011. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:
Ti vagytok a sötétek, nem én! Nagyon jó helye lesz a babámnak! Boldogan és ki1ensúlyozottan fogunk élni, amik Rólatok nem mond6óak el! Semmi közötök hozzánk! Szégyelljétek magatokat, akik ellenünk vannak!
2011. febr. 17. 14:59
 26/87 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezel akkor te okostojás? :)
2011. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyunk sötétek! jájjjj de buta vagy! ezt csak bebeszéled magadnak,h milyen jó lesz a babának! tévedsz!igaza van előzőnek,h olyan vagy mint egy 10éves gyerek...
2011. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 A kérdező kommentje:
Okos enged, szamár szenved! Nem adok a véleményetekre 1általán! Mi vagyunk a legboldogabb CSALÁD!
2011. febr. 17. 15:37
 29/87 A kérdező kommentje:
Mert nekem megadatott a baba, sokaknak pedig nem!
2011. febr. 17. 15:38
 30/87 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy sokaknak nem??nagyon beképzelt vagy már ne haragudj!! lehet ,h most támogat a szüleid,de később már nem fog..találd fel magad,és idióta volt pasid lelépett, vagy tudja h egy gyerek nem játék és nem akarod elvetetni azért is léphetett le..ki tudja..nincs fogalmad, h milyen az élet már ezen a világon! a te bajod ez van!nem tud senki segíteni itt neked,mert egy szamár vagy! te csak hisztizel!
2011. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!