Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen pulzáló 2mm-es...

6 hetesen pulzáló 2mm-es embriót láttunk magánrendelős UH-ban, egy hét múlva jelentkeztem az SZTK-ba, és 7 hetesen ott már üres petezsákot látott a doki, van remény?

Figyelt kérdés
Lehet gép miatt, vagy ne reménykedjek? Elvileg 10mm-es kéne legyen a babó, az látszik bármilyen gépen, nem?A húgyhólyagom tele volt, ezért megnézte hasi UH-val is. Az esélyekre, hogy egy hét múlva látunk valamit 2%-ot mondott. Nem fáj semmim, nem szúr a hasam, nem vérzek, nem görcsölök. Missed ab??
2011. márc. 6. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szia! nekem sztk-ban 6 hetesen nem látott semmit a doki ultrahangon, de nagyon rendes volt, felajánlotta, hogy ingyen megnézi a magánrendelőjében, mert ott nagyon jó gép van, és ott már látszott, azóta is hozzá járok, ebben a hónapban szülök:) Egyébként a mensi szerű fájdalom nekem is megvolt, de az pont azt is jelentheti, hogy él és virul a bébi:) Pillangó utcánál van, ha akarod megadom a számát.
2011. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Örsnél van a Magzati Diagnosztikai Központ, én Dr. Timmermann Gáborhoz jártam, keresd Őt. Kettővel ezelőtti voltam. Írj majd, hogy mi lett!
2011. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 16.25-ös vagyok.Én is a Timmenrmann doktorhoz jártam,ezért is javasoltam a Magzati Diagnosztikai Központot(is,mert én jártam az Istenhegyin is,és ott is minden csillagos 5-ös volt)
2011. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Csajok ezt muszáj leírnom, de köszönöm a Timmermann, el fogok most már menni, mert ezt így nem bírom sokáig:D

Szóval: lombikom volt, két blasztot kaptunk vissza. Eddig nem tudtuk, de két terhesség indult be, csak időközben az egyik baba feladta, így van egy üres petezsákom IS, viszont máig ezt nem fedte fel így senki, hanem ma UH-n a doki megtalálta ugyanazt az üres petezsákot, de mielőtt kihúzta az UH fejet, akkor meglett a másik ami nem üress. Szóval az volt a 6 hetesen 2 mm-es embrió, most 8 hetes vagyok elvileg és 9 mm, viszont szívhangot még mindig nem halott. Ezért megyek el majd valami más helyre, hátha mégis van szívhang. Viszont ez is picinek tűnik és azt is mondta, hogy pici..... Dg: missed ab - még mindig.

2011. márc. 10. 19:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj el a Timmermannhoz igen. Jó orvos, ugyanakkor a legmodernebb uh gép van ott. Engem anno Ő nyugtatott meg, mert azt mondták magzatvizet kéne venni, mivel kissé sok volt a vizem és ez állítólag rendellenességre utal. Náluk csináltunk egy vérvételt, ami 80-90% között mutatja ki, hogy mi az esély arra, hogy beteg baba születik (azt hiszem 4 betegségre szűr) és mivel annak negatív lett az eredménye, ezért azt mondta, hogy nem javasolja így már a szúrást, annak ugye vetélési kockázata is van, semmiképp nem akartam volna, csak ha nagyon muszáj. És egészséges is lett a babám, immár 3 éves lesz. :) Még mindig megy a drukk!!!!!!
2011. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Majd jelentkezem még, Timmermann-nál csak egy hét múlva van időpont, nem tudom addig kibírom-e...

Valaki írt még egy Pillangó utcát, esetleg kaphatok elérhetőséget?

Köszönöm!

2011. márc. 11. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!