Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok, de magamra...

Babát várok, de magamra maradtam sok dologgal. Lelki támaszt várok, csak néhány jó szót. Másnak van ilyesmi tapasztalata? (Tudom, hogy nem egy sztenderd a mi ügyünk. Részletek lent)

Figyelt kérdés

A kisbabám édesapja nős. Régóta (évek óta) tart a kapcsolatunk, de nem vált el. Neki már van gyereke, eredetileg nem is akart babát.

Nekem nem volt kérdés (az én koromban), hogy nincs mire várni. Őt szeretem, és eszembe sem jutott volna mástól szülni.

Ő, amióta tudja, hogy babát várok, sokféle stádiumon ment keresztül. Most éppen ott tart, hogy egy kis "szabadságot" kért, hogy végig gondolja az életét ezek után.


2011. máj. 16. 11:35
 171/172 anonim ***** válasza:
0%
Nem azon pörögtem be, hogy milyen élethelyzetben van, csupán a válaszolók reakcióin meg, hogy az idei írókat okolta azért, hogy majdnem beindult a szülése. Én is terhes vagyok mégsem fogom hagyni, hogy itt annyira felhúzzanak, hogy ilyen komoly probléma adódjon, de ha még is hagynám, magamra vetnék. Tehát csak nem vagyok olyan hisztis. Ha már itt tartunk, még is minősítettél valahogyan. De figyelj nekem tényleg nincs kedvem ilyen butaságokon vitatkozni, én tényleg úgy indultam neki, hogy segíteni szeretnék mint ahogyan minden más kérdésnél is. Ennyi az egész. Nem hisztiztem én ezen és nem is pörgött naphosszat ezen az agyam, hogy itt miket írnak. Addig foglalkoztam vele amíg ide feljöttem és elolvastam a válaszokat. Veled vagy a válaszaiddal meg abszolút nem volt semmi problémám.
2011. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/172 A kérdező kommentje:
A kedves szurkolóknak írom. Még az év októberében kimondták a válást, összeköltöztünk és most várom a 4. gyerekünket. Szóval kitartás mindenkinek: az igazi érzelmek utat törnek maguknak. :-) Jó volt vissza olvasni a sok-sok kommentet és a válaszaimat. Nosztalgikus érzés, de mintha ezer éve lett volna. Remélem, olvassa ezt legalább egy valaki, akinek ma van erre nagy szüksége!:-)
2018. júl. 31. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!