Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen valoban nem celszeru...

Terhesen valoban nem celszeru atmenni a repteri femvizsgalo kapun?

Figyelt kérdés
mert hallottam, hogy ez nem ajanlott es ha ez tenyleg igy van ezt hol kell jelezni??Kinek kell szolni? Koszi :)
2011. máj. 17. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhes voltam, amikor Mo-ról jöttem vissza. Szóltam, hogy terhes vagyok és kézzel vizsgáltak át. De ha nem árt a babának, akkor legözelebb megspórolnám ezt a herce-hurcát, mert nem kellemes, amikor kézzel vizsgálnak át.
2011. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos terhes voltam és szóltam,egy női szekus átmotozott és kész.Én sem csináltam nagyobb dolgot belőle,de én Izraelben élek és itt rengeteg helyen vannak ezek a detektoros kapuk,minden bevásárló központban,minden bejáratnál megnézik a táskádat és kézi detektorral is megvizsgálnak,először ők mondták hogy ne menjek át rajta,és azután már én is mindenhol mondtam!Nem tudom hogy mennyire káros,de ha elkerülhető főleg ilyen mennyiségben,nyilván nem kockáztat az ember.
2011. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz.

Gondolom tudjatok, hogy mi a femdetektoros kapu elektromagneses hullamokkal mukodik. Aki nem akar atsetalni terhesseg alatt nehany alkalommal rajta kb 1 masodperc alatt/alkalom, mert ettol felti a babat, az remelem, hogy nem hasznal a lakasaban mikrot, tv-t, wifit, szamitogepet, hifit, mobiltelefont.

Merthogy ezek mind ugyanezekkel dolgoznak. Es nem csak alkalmankent 1-2 masodpercig vannak a kozelunkben...

2011. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!