Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van, ha nem vagyok hajlandó...

Niktoon kérdése:

Mi van, ha nem vagyok hajlandó megcsináltatni a cukorterheléses vérvételt?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél is amikor megittam a cukros vizet, a hazautat végig hánytam. Tudtommal nem kötelezhetnek rá, mi van, ha egyszerűen nem megyek el? (Normális a cukrom, és mindig is az volt)
2011. júl. 5. 12:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%

Bocs,d akkor hülye vagy, ez a te érdeked is, hogy kiderüljön cukorbeteg vagyg-e

Én az voltam, ez nem játék!


Citrommal simán meg lehet inni

2011. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Annyira nem értem az ilyen kérdéseket.

Ha nem akarod,akkor nem mész el,ennyi.Te kockáztatod a leendő gyermeked egészségét,esetleg életét.

Annyian vagyunk,akik kibírták.Van aki ráadásul az egész terhességet végig szenvedi hányással,fekvéssel,stb.

A Te és a leendő gyermeked egészsége,élete, TE döntesz.

További jó babavárást

2011. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
Ne menj el és kész.Sőt szülni se szülj,mert az is kellemetlen. Meg a császár is. Meg néha a gyereknevelés is.Meg még ezer dolog az életben.
2011. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
53%

Ha ez nehezedre esik, hogy fogsz szülni?! És felnevelni, stb... Az is jár némi kellemetlenséggel időnként? Majd a sarokba állítod a gyereket és kikapcsolod, mert épp nincs hozzá kedved?!

Más a fél karját odaadná egy gyerekért, Te pedig ennyit nem vagy képes megtenni a babád egészségéért? Gondolkozz egy kicsit!

2011. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
49%

Nézd nem hinném, hogy bárkit érdekel, hogy mit csinálsz, magadnak és a gyerekednek ártasz. Könyörögni nem fog senki sem, ha meghal a babád vagy komplikációk lépnek fel az is a te bajod lesz. Egyébként semmire nem köteleznek, akár a terhes gondozást is kihagyhatod, sőt otthon is megszülheted a gyereked a pottyantós vécén.

Ez a te magánügyed. Lehet nehéz elfogadni, de az égvilágon senkit nem érdekel sem a te, sem a gyereked sorsa. Azt csinálsz amit akarsz. Ez egy lehetőség, ingyenes, ha nem élsz vele, hát ne tedd. De általában aztán pont az ilyenek futnak fűhöz fához, ha az orvosok is magasról tesznek rá, baj esetén. Mert az én tapasztalatom az, hogy nemigen ugrálják körbe az ilyeneket és nem törik agyon magukat, hogy segítsenek.


Egyébként meg zárójelben, általában betegség előtt mindenki egészséges, szóval, az, hogy ma reggel normális volt a cukrod, nem jelenti azt, hogy holnap reggel is az lesz.

2011. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
Én el is ájultam, de a következő terhességnél is meg fogom csináltatni. Nekem is jó a cukrom, de ez csak terhességben alakul ki és az ördög nem alszik. Nekem ennyit megér. Ha neked nem, akkor ne csináld. Ezt tudnod kell mérlegelni.
2011. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
55%

Hogy egy felnőtt nő nem képes kibírni egy hányást a saját babája érdekében.....más akinek meg nem lehet végig hányná az egészet bármit megtenne csak had legyen neki...

első babám várom én is nagyon féltem tőle hogy rosszul leszek de tudtam hogy miért teszem....hozzáteszem olyan hiszti rohamot kaptam előtte mint állat de megtettem és bementem...

Gondolkodj bármi baja lehet a babádnak h bocsájtod ezt meg majd magadnak?de te tudod nem kötelezhetnek semmire sem

2011. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%

Hagyjátok már békén a kérdezőt.

Neked mi a garancia arra, hogy ma jó a cukrod és holnap is jó lesz? SEMMI.

Egyrészt egy normális vércukormérő (nem teszkó gazdaságos) ki van zárva, hogy téves eredményt mutasson. Másrészt pedig ha egyre több helyen elfogadják a zsemlés+tejes verziót, akkor miért kéne azt a cukros löttyöt meginni? És ahol már nincs is lehetőség cukros löttyöt inni, ott aztán hűha van? Ugyan már!

2011. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nálunk (kórházban és sztk-ban is) régebben zsemle+tejes volt, de kb. egy éve csak és kizárólag a cukros vizes verziót fogadják el mindkét helyen, egymástól teljesen függetlenül. Nekem a házidokim és a nőgyógyászom is azt mondta, hogy a zsemle-tejes verzió nem sokat ér, csak nagyon brutálisan elszállt cukrot mutat ki.
2011. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Mint már oly sokan írták, semmi nem kötelező. De RENGETEG probléma származhat abból ( a babának ! ), ha terhességi cukorbetegség alakul ki, ami független attól volt e valaha cukorbeteg a családban!!!Csavarj bele egy fél citromot, és kész. Amúgy a zsemle-tej már nem elfogadható terhelési mód!
2011. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!