Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár ha a 16 éves barátnőm terhes lett és igazából a szülőknek még nem szóltunk és félő hogy kifutunk az időből?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok és lehetséges hogy már késő az abortuszra.Szóval milyen következményei lesznek ha megszüli a gyermekünket?Csak normális értelmes válaszokat várok.
2011. okt. 7. 21:24
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
79%
26 évesen hogy lehetsz ennyire hülye, már bocs?
2011. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
76%

Igazából az már 1, max. 2 hónap után kiderült, hogy terhes. Ti tudtatok a dologról és nem tettetek semmit, ergo, valahol meg akarjátok tartani a gyereket (vagy csak hülyék vagytok, de ezt nem feltételezem)


Innentől kezdve, hogy ezt tisztázzátok, olyan leküzdhetetlen probléma nincs. Lesz 1 nagyobb családi veszekedés a lány családja részéről, és egy kisebb nálatok. Ha a gyerek megszületik, a lánynak valsz. ki kell maradnia a suliból, lehet 1 évet halasztania kell. A gyerek ellátásáról gondoskodni kell, nyilván ott van a legjobb helye ahol van nyugdíjas v. munkanélküli, akire azért rá lehet bízni. Nyilván mindenki élete borul 1 kicsit, főleg a lányé, de azért a középiskola még 1 gyerek mellett is teljesíthető.


26/F

2011. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
50%
keress rá a neten aszem 3 nap van az abortuszig! De csináljátok meg , szent sza.r :D Mit tököltök?:D
2011. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Lényegét tekintve csak arra voltam kiváncsi hogy büntetendő-e ugyanis a rács mögül nehezen tudnám eltartani őket!Amúgy sem PEDOFIL-nak nem tartom magam sem hülyének!Eddig minden rendben volt a havi vérzés is úgy ahogy kellett megvolt de most elkezdőtek a terhességre utaló jelek,szédülés,reggeli hányinger,rosszullét stb....

Az meg hogy mennyi idős és én mennyi vagyok senkire nem tartozik!Szeretjük egymást.Botrány meg a lány szüleinél már volt de viszont ami még rosszabb hogy a lányt eleve utálják a szülei!!!!Nem kezdek bele a történetünkbe de nem egyszerű!A válaszokat köszi!

2011. okt. 7. 21:57
 15/36 anonim ***** válasza:
91%

Szóval még ki sem derült, hogy terhes-e, de te már itt visítasz. Kb. ezer meg egy dolog okozhat olyan tüneteket, mint a terhesség. Talán ha vészmadárkodás helyett csinálnátok egy tesztet.

Máskor meg talán húzzál KOTONT a farkadra!!!!

2011. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
minden alkalommal védekezünk!Ahogy megjött neki azóta feszül a melle,sötétebb színű lett e mellbimbója hányingere van regelente és szédül,meg fáradékony!
2011. okt. 7. 22:05
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Osztán miért nem teszteltek?
2011. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha vedekeztetek, valszeg nem is terhes! Tesztet csinaljatok mar.
2011. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan, miért kell lepedofilozni a Kérdezőt!? Nagyon könnyen ítélkeznek itt emberek. 10 év korkülönbség a mai világban nem nagy, és egy 16 éves lány már el tudja dönteni, hogy mi, merre, hány méter. Égnek áll a hajam sokszor, mikor 12-13 éves lányok izgulnak ezen az oldalon vagy máshol, hogy teherbe estek, akár hasonló korú társaiktól. Szerintem ez megdöbbentőbb és felháborítóbb, ha már fel kell háborodni. Egyébként az én férjem is 10 évvel idősebb nálam és pont ennyi idősek voltunk mi is, mikor összejöttünk. És nem PEDOFIL! 14 éve vagyunk együtt...

Kedves Kérdező! Teszteljetek mielőbb, hogy biztosan kiderüljön, hogy babát vártok-e! A terhességre utaló jelek nem biztos, hogy valós terhességet jelentenek. Ha pozi a teszt, irány a doki minél előbb, hogy legyen időtök eldönteni, hogy mit is szeretnétek!

2011. okt. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
39%
áá csak röpke 10 év a különbség nem is sok
2011. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!