Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár ha a 16 éves barátnőm terhes lett és igazából a szülőknek még nem szóltunk és félő hogy kifutunk az időből?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok és lehetséges hogy már késő az abortuszra.Szóval milyen következményei lesznek ha megszüli a gyermekünket?Csak normális értelmes válaszokat várok.
2011. okt. 7. 21:24
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Megtörtént a teszt és negatív lett az eredmény!A válaszolóknak köszönöm a sok tanácsot.Akik pedig csak elhordtak mindennek azok hm.....!
2011. okt. 14. 22:21
 32/36 anonim ***** válasza:
10-08 13:28-as vagyok.Na látod,kár volt idegeskedni.Továbbra is nagyon vigyázzatok,ne kerüljetek hasonló,idegőrlő szituba.Minden jót!
2011. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Még egy apróság.Tegyük fel hogy a terhesség harmadik hónapjában van.Akkor is kimutatja a teszt?Most ne röhögjetek ki ha esetleg nagy baromságot kérdeztem.
2011. okt. 15. 16:39
 34/36 anonim ***** válasza:
Mégis miért ne mutatná ki?...
2011. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ezek a tesztek a vizeletben levő hcg hormon jelenlétét mutatják ki, ami a baba miatt termelődik, úgyhogy kimutatná a 3. hónapban is.
2011. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
38%
Azért remélem azt mellette tudod hogy egy hányinger amit tettél finoman szólva.26 évesen 16 éves lányt teherbe ejteni.Te egyszerűen gondolkoztál vagy csak jól felvertél neki?Felfogod te,hogy mit érezhetnek a lány szülei?Te azt tudod-e hogy hogyan fog élni az a gyerek?Meg fogod-e tudni teremteni neki azt ami kell?Értelek persze,hogy ehhez 2 ember kellett,de 10 évvel idősebb vagy,csak többet megéltél már.Tisztában vagy-e azzal,hogy azt a gyereket végig gyötörni,és az anyját k..vázni fogják?
2012. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!