Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár ha a 16 éves barátnőm terhes lett és igazából a szülőknek még nem szóltunk és félő hogy kifutunk az időből?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok és lehetséges hogy már késő az abortuszra.Szóval milyen következményei lesznek ha megszüli a gyermekünket?Csak normális értelmes válaszokat várok.
2011. okt. 7. 21:24
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbó majd csak jóval később kezd el sötétülni ... :) A hányinger és a szédülés lehet más miatt is. Teszteljetek mert ez még marhára nem biztos.
2011. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod,hogy késő az abortuszra?Nem is biztos,hogy terhes!TESZTELJEN!
2011. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem büntetendő a dolog, és nem sok az a 10 év, igaz nem az ideális korkülönbség egy nő és férfi között, de a férjem és köztem is 9 év van, van egy 2 éves gyönyörű gyerekünk. Én is 16 éves voltam mikor összejöttünk, igaz 20 éves voltam mikor szültem és sokan ezt is korainak tartottak. Ne törődjetek mások véleményével, csak azt tegyétek ami nektek jó, a szülők meg ugy is szeretni fogják ha már megszületik az a picike, persze ha egyáltalán terhes a barátnőd, teszteljetek vagy doki és minden kiderül! Üdv
2011. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha a védekezés alatt a "kiveszem mielőtt elsül" módszert érted,akkor az nem védekezés.Ha meg rendesen védekeztetek,akkor nem valószínű hogy terhes.Egyébként meg nem csak arra kell gondolni,hogy mi van ha kifutottok a 12 hétből (bár valahol azt hallottam hogy 18 alatt a 18. hétig elveszik),hanem hogy ha csak 12 hét után mentek dokihoz,lemaradtok a 12 hetes uh.ról,ami baromi fontos a baba egészsége szempontjából.Egyébként mire vártok?
2011. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
52%

tapsra várnak

én a helyedbe már rég elvittem volna az asszonyt egy abortuszra nem pedig itt tökölni hogy mit tegyek

2011. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!A védekezésről annyit hogy természetesen volt óvszer.A helyzet a következő.Miután 16 éves így a szülőknél lakik ugyebár.Ráadásul nem is egy városban lakunk így sajnos találkozni sem tudunk naponta.Eddig minden rendben volt úgy ahogy.Elértem a szüleinél hogy fogadják el a kettőnk közti korkülömbséget.Nem volt egyszerű!Minden rendben volt egy darabig.A hétvégéimet mindig náluk töltöttem persze nem aludtam ott egyszer sem.Majd kiderült hogy az ő pici lányuk már nem ártatlan tőbbé.Amit ki szeretnék hozni ebből az az hogy legutoljára kb 2-3 hónapja nem feküdtünk le egymással!A havi vérzés idáig mindig rendben és időben megvolt neki.Ezért nem is gyanakodtunk hogy terhes lehet.A mostani tünetek pedig nagyon is arra utalnak.Természetesen szeretnénk babát de mivel nem szeretném hogy kimaradjon a suliból így jobb lenne késöbb egy baba.Ja és a szülők mármint a lány szülei azóta amióta kiderült hogy lefeküdtem a lányukkal nem engedik hogy találkozzam vele.Persze mi ezt megoldottuk.Találkozunk csak nem náluk.Így már remélem átláthatóbb a helyzet és hogy miért kérdeztem amit kérdeztem.Oké hogy 25 vagyok de még egy volt bnőmnél sem volt olyan hogy terhes lett volna.Nem is foglalkoztatott eddig a téma hogy mik a tünetek és hogy meddig lehet szó abortuszról.A tesztet is minnél előbb meg fogjuk csinálni.
2011. okt. 9. 08:49
 27/36 anonim ***** válasza:
Védekeztetek, és havi vérzése is volt. A lány nagy vszínűséggel nem terhes, csak beképzelitek a baromságot.
2011. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ne minél előbb teszteljetek, hanem azonnal! 5 perc.

Miért várt ez a lány hónapokat, nem is értem...

2011. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Valószinű azért várt ennyi ideig mivel soha nem volt még terhes és most kezdőtek ezek a tünetek.
2011. okt. 9. 16:41
 30/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hasonló a történeted az enyémhez.Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok már 12. hétben jártam.1. terhességem szóval nem sok tapasztalatom volt ebben, de az 1-2 hónapban én is menstruáltam és mindkét hónapban csináltam tesztet is ami negatív lett.a 3. hónapban pedig már folyton émelyegtem nem tudtam enni szinte semmit,késett, akkor ismét teszt ami pozitív is lett majd doki és uh alapján már 12 hetes voltam.Mi sem terveztük a babát.Én 21 éves vagyok a párom 34, 6 éve vagyunk eggyütt, és ma már boldogan várjuk a kis jövevényt!!

Ha tényleg szereted azt a lányt és ő is téged és megtartjátok a babát akkor ők lesznek a te családod és onnantól te vagy a felelős mindkettőjük életéért.A szülei nem szólhatnak onnantól bele semmibe.De ez egy nagyon komoly dolog!!Írd meg mi történt!!Mert nagyon érdekel!!

2011. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!