Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt dohányzó...

Terhesség alatt dohányzó kismamák? Lett baja a babának?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt napi 1 dobozzal szívtam. 5 hetes voltam, mikor megtudtam. Még 6 hetes koromig csökkentettem. Azóta minden nap beleszívok 1, maximum 2 szál cigibe 2 slukkot. Szóval egy nap nem szívok el egy fél szál cigit sem. Nem értem magam, hogy ha a napi 1 dobozról le tudtam szokni, akkor miért kell ez a 2 slukk. 17 hetes vagyok.


Tudom, hogy ezért most jönnek a támadások, de elsősorban olyanok válaszát várnám, akik egy cipőben járnak velem.


2011. okt. 26. 19:11
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

itt is találsz pár véleményt, hátha segít:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a sok biztatást! Örülök, hogy nem hordtatok el mindennek. Sajnos a mai napig meg voltak még ezek a slukkok, de holnap reggel már úgy kelek fel, hogy többet nem (remélem)!!
2011. nov. 8. 18:22
 33/47 anonim ***** válasza:

figyelünk!

szemünk rajtad!

szívtál vagy nem?

valljál be mindent! :)

2011. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Még ma két slukkot...elég szomorú. De most már reggel felkelek és tényleg nem. :-(
2011. nov. 9. 19:19
 35/47 anonim ***** válasza:
jó akkor holnap még egy slukk max, utána meg amikor rá akarsz gyújtani, és nem teszed meg, hangosan dicsérd meg magad, hogy milyen ügyes vagy, hogy egészségesen élsz a kisbabádért :) nekem bejött, én is csak akkor tettem le, mikor megtudtam. elszívtam amim volt pár szál, és nem vettem többet!
2011. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
11%
Inkább az alkohol és a gyógyszer árt, mint a cigaretta. Ne úgy, mint a gyárkémény, ettől a pár slukktól pedig tényleg nem lesz semmi baja.
2011. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Nem olvastam sok kommentet, lehet hogy irták már, akkor bocsi. Én azonnal letettem a rendes cigit, mikor megtudtam, viszont a hiány az persze tombolt, igy vettem elektromosat, nikotinmentes patronnal. Szuper.
2011. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Szégyenlem,de csak későn tudtam leszokni az első harmadban nem sikerült,eleve 8 hetesen tudtam meg hogy babám lesz.Aztán leszoktam,megszületett szívbetegen..Lyukas szív és még más gondok.Az ismerősöm életébe nem gyújtott rá,soha és neki is szívbetegen született.Sok nő bagózik terhesen és egészséges a gyereke.Anyukám is bagózott és semmi bajom,de a gyerekemnek lett baja!

2011. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon sajnálom! Most már én is erőt veszek magamon. Annyit még megírnál nekem, hogy hány hetesen szoktál le, és hogy mennyit szívtál?


Egyébként köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 28. 14:13
 40/47 anonim ***** válasza:
Szia, vegyél elektromosat, drága, de a piacon lehet kapni vaníliásat, 1-2 ezer forint és a patron se drága. Lehet csak a megszokott mozdulat hiányzik.
2011. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!