Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt dohányzó...

Terhesség alatt dohányzó kismamák? Lett baja a babának?

Figyelt kérdés

Terhességem előtt napi 1 dobozzal szívtam. 5 hetes voltam, mikor megtudtam. Még 6 hetes koromig csökkentettem. Azóta minden nap beleszívok 1, maximum 2 szál cigibe 2 slukkot. Szóval egy nap nem szívok el egy fél szál cigit sem. Nem értem magam, hogy ha a napi 1 dobozról le tudtam szokni, akkor miért kell ez a 2 slukk. 17 hetes vagyok.


Tudom, hogy ezért most jönnek a támadások, de elsősorban olyanok válaszát várnám, akik egy cipőben járnak velem.


2011. okt. 26. 19:11
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

14 hetes terhes voltam..Hozzáteszem,nem terveztük.Napi 4 szálat szívtam,aztán 3-at végül semennyit.Sajnos nagyon lutri az egész.De a szülészeten sok anyukát láttam,aki szülés után már ment is bagózni holott szoptatott,és makk egészséges a gyereke. Még annyit,hogy nem lett se koraszülött,se kis súlyú.Gratulálok a babádhoz!!

2011. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe(előző vagyok),hogy lehet hgy nekünk azért lett ilyen,mert beteg voltam az első 1hét után.Legalábbis a dokinő első kérdése az volt,hogy voltam-e beteg,és hogy milyen gyógyszert szedtem..
2011. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
az első 12 hétben,bocsi
2011. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
Tényleg tiszta szivemből sajnálom. Akkor valószinű inkább, hogy a betegséged miatt volt. Nem? Remélem azért azóta minden rendben van a babával...
2011. nov. 28. 17:55
 45/47 anonim ***** válasza:

Igen.Vagyunk páran egy oldalon ahol pont ezt beszéltük,hogy ki volt beteg és sokan voltak így az első 12 hétben,valaki fertőzést kapott és a dokija biztos benne hogy ez okozta a szívhibát.És persze a genetika is közrejátszhat.

Kisfiamra még vár műtét,remélem utána nem kell több.Jó egészséget,és boldog babavárást kívánok neked!

2011. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Hogy állsz kedves kérdező? Sikerült teljesen leraknod, vagy még "vétkezel néha"???
2011. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Már egy pár napja nem. Igaz nagy akaraterő kell hozzá, de amikor rugdos a pici fiam, olyankor erőt gyűjtök és amikor eszembe jut a cigi, akkor mindig arra gondolok.


Köszönöm mindenkinek a kedves, támogató szavakat és azt, hogy nem hordtatok le mindennek, hanem próbáltatok inkább segíteni.

2011. dec. 2. 11:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!