Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás! 3 napja fáj a...

Fejfájás! 3 napja fáj a fejem! Kismamák tudnátok nekem valami jó tanácsot adni, hogy mit vehetnék be? Panadolt vettem be de nem segít. Eddig nagyon ritkán fájt csak, akkor mindig segített de most nem, gondolom az össze-vissza frontok miatt van.28hkm

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Algopyrint lehet szedni? Nem kötekedésből de én több helyen olvastam, hogy nem. Sőt több országban egyáltalán nem engedélyezett gyógyszer-még nem terhesen sem. Tudom, hogy egyes nőgyógyászok is ajánlják, de én utánaolvastam, és mást találtam. Csak érdekelne, nem kötözködöm.
2011. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Most utánanéztem, nagy a vita, Franciaországban, Skandináv országokban, É-Amerikában betiltották, sok helyen csak vénykötelessé tették. Sok helyen meg szedhető. Hatvanas évektől sok helyen csak állatgyógyászatban használható. ???????
2011. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom, hogy a gyógyszerre igyál koffeint. Mivel én nem szeretem a kávét ezért colát ittam a terhesség alatti fejfájásaimkor.

Sőt, a kórházban császár után, az érzéstelenítés miatti fejfájásomra a doki rendelte el a koffeint. Napi 3x kellett kávét innom.

2011. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én a görcsös fejfájásomra algopiyn injekciót kaptam a dokitól. De minden paracetamol tartalmú fájdalomcsillapító szedhető a terhesség és a szoptatás alatt. Ahogy a legtöbb antibiotikum is. Ha utána néztek az amerikai gyógyszerlistának, hogy mi szedhető ott is azt írják. Gyógyszerre is lehet keresni, de ha nincs meg náluk, akkor a hatóanyag tartalmat kell beírni.
2011. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az Algopyrin hatóanyaga nem paracetamol, hanem Metamizole natrium. Összetévesztetted a Panadollal...


Gyógyszerre koffein?

Nem tévedés ez?

2011. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem tévesztettem össze semmivel. Csak a doki azt adott ezért írtam ki azt is , de azon kívül bármilyen paracetamolt lehet szedni...
2011. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ok, akkor én értettem félre, bocsánat!
2011. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, gyógyszerre kaptam koffeint. 3 fajta fájdalomcsillapító gyógyszer után kaptam infúzióban is fájdalomcsillapítót, és utána egyből kávé. Ez után már meg tudtam úgy mozdítani a fejemet, hogy nem akart szétszakadni.
2011. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rendben. Téged folyamatosan ellenőriztek kórházi körülmények között, az más. Én ennek ellenére otthoni "kísérletezésre" ezt semmiképp nem ajánlanám, főleg kismamának nem, mert baj lehet belőle, aztán jöhet a mentő...
2011. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!