Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhesen már lehet...

12 hetes terhesen már lehet szoba biciklizni, vagy elliptikus trénerezni?

Figyelt kérdés

A Réka terhestornáját rohadtul unom!

Ti mit sportoltatok, vagy hogyan mozogtatok?


2011. dec. 12. 21:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

és igen, most kezdtem csökkenteni napi kettő hüvelytablettre.

hát elég gát ez, majd nagyon odafigyelek a kajára, mint eddig is, csak rossz, hogy el vagyok gémberedve kicsit.

2011. dec. 13. 17:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés...Nekem is nagyon rosszul esett hogy úgy alakult az első terhességem ahogy :(


Most a másodiknál jobban jártam! :)


Remélem nálad elmúlik a veszély,ésakkor tornázhatsz,de akkor is nagyon tartsd a fokozatosságot ha engedélyt kapsz a dokitól!

Drukkolok!

2011. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
felszívódott már az a hematóma, két héttel ezelőtt, amikor voltam, már nem volt ott, holnap meg megyek uh-ra 12 hetesen, szóval remélem nem szigorkodnak. nem volt olyan veszélyes az a vérzés, mondták is, hogy nem vagyok veszélyeztetett, csak a biztonság kedvéért adták az utrogesztant.
2011. dec. 13. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!