Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek születik idén a babája?...

Kinek születik idén a babája? Hogy vagytok? Mikorra várjátok? Mi lesz a neve? Nagyon várjátok már hogy megszülessen?

Figyelt kérdés
:))) Mindenkinek Boldog Új Évet!!!
2012. jan. 1. 11:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én március 16-ra vagyok kiírva! Első baba lesz, kisfiu és Ádámnak fogják hívni! Mi is nagyon várjik , 3 év után sikerült! Már kész a szobája. Csak én mindig azon parázok, hogy pici a pocakom. Még csak 4 kilót híztam. Az orvosom azt mondja, hogy a baba teljesn normális méretü. De minden velem egyidős kismamának sokkal nagyobb a pocakja.

Mindenkinek Nagyon, Boldog, Babás, Új, Évet Kívánok!

2012. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Grófházy ***** válasza:
100%

kedves előző


Én sem híztam sokat.A védőnő szt. épp annyit amennyi maga a bébi+méhlepény és egyéb " tartozékok" :)

Az utolsó 2 hónapban majd biztosan megnövünk,én nagyon jól érzem magam.

Csináltál pocifotót?

2012. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi is az első babánkat várjuk 5nap van hátra és Lotti lesz a neve:)Semmi előjelei nincsen a szülésnek,Semmi bajom nem volt terhesség alatt,se hányinger,se rosszullét semmi.most is nagyon jól vagyok.)
2012. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
április 11.ére várjuk a kisfiunkat már van egy 3 éves kislányunk üdv. 25hkm
2012. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Jövő hétre várjuk az első babánkat, bár nem esnék kétségbe, ha már ma jönni akarna. Kisfiú lesz, Zalán. Ès már nagyon várjuk, hogy kint legyen.
2012. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi augusztus elejére várjuk a második babánkat, már van egy 3,5 éves kisfiunk. Még nem tudjuk a nemét, de van egy olyan érzésem, hogy fiú lesz:)

A nevén még nem gondolkoztunk

Üdv: 9hkm

Mindenkinek boldog babavárást és B.U.É.K!

2012. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Május elejére várjuk a második kislányunkat!Kitti Beatrix lesz a neve! :)Szerintem áprilisi lesz!

Sajnos én a karácsonyt is kórházban töltöttem,de már itthon vagyok,vesegondokat okozott a kisasszony!

Természetesennagyon várjuk! :)

A nővére 2 éves!


BUÉK!

21hkm

2012. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi április 28-ra vagyunk kiírva az első kisbabámmal, aki kisfiú lesz és Marcell-nek fogjuk hívni! Alig várom és remélem, minden rendben lesz.
2012. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 chococa_aath ***** válasza:
100%

Hello én 8.ára vagyok kiiirva..és már érzem hogy megy lefelé a pici..meg szúr a hasam alja.. gyakrabban pisilek..múlt héten mondta a doki az uh-n hogy a lepény még teljesen jó semmi elváltozás nincs rajta.. egyébként császárral fogok szülni kicsit félek..=/ Boldog Új Évet..

Benett-nek fogják hivni.:P

2012. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

5. gyermekünk érkezik juniusban.4 kislányunk van ( 5 év alatti mindegyik ),úgyhogy nagyon várjuk a hírt: vajon sikerült - e a kisfiú???nagyon szeretnék most már egy kisfiút is, a férjemről nem is beszélve...

2012. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!