Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek születik idén a babája?...

Kinek születik idén a babája? Hogy vagytok? Mikorra várjátok? Mi lesz a neve? Nagyon várjátok már hogy megszülessen?

Figyelt kérdés
:))) Mindenkinek Boldog Új Évet!!!
2012. jan. 1. 11:53
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt megtapadva rendesen, ahogy most sem, de akkor véreztem is. A szővettant nem tudták megcsinálni, mert már annyira bomlott, igy nem derült ki mi volt az ok. Most voltunk előtte kivizsgálásokon, mindent rendben találtak, csakugy mint a mostani 13 heti egyesitett szürésnél az Istenhegyi Géndiagnosztikai Központban. Tegnapi ultrahangon kiderült, hogy felszivodott a mostani hematomám is. Valahogy nem akar nekünk összejönni.

39-es válaszado vagyok

2012. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%
Első baba, május 21-re várjuk, kislány és Noémi lesz a neve. Nagyon várjuk már :)
2012. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Május 5-re várjuk a kis fiúnkat! Idáig nem volt semmi bajunk, most elkezdte nyomni a húgyvezetékemet, és így kitágult a vesém! Aggódom egy kicsit, hogy minden rendben legyen vele és persze velem is! Már nagyon várjuk! Idáig úgy van, hogy Máté lesz a neve! :)
2012. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Ó, 42-es, én Noémi vagyok, és én is az első babámat május 21-re várom! :)))))
2012. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
100%

Mi is április 28-ára vagyunk kiírva, és ha kisfiú lesz, nálunk is Marcell lesz a neve :-) Ha kislány lesz, akkor pedig Izabell. Már nagyon várjuk, első baba lesz.


01-01 15:58-östől kérdezném, hogy melyik kórházban fog szülni?

2012. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!