Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen terhességi csíkok...

Ti milyen terhességi csíkok elleni testápolót használtatok? Tudtok ajánlani valami jót?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni?
2012. jan. 2. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is Avent krémet használok. Brendonban 2500ft 200ml. Előtte Avonosat használtam, árban kb. ugyanannyi. És van még itthon Roosmanos mamaolaj. Azt csak este használom, mert nem szívódik be rendesen és összekeni a ruhát. Eddig (28.hét) nincs csíkom.
2012. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
dm-ben kapható mamaolajat használtam előző terhességemnél, és most is.34 hetes vagyok, de egy csík sem jött elő.
2012. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Chicco mamma donnát. A hatékonyságáról annyit tudok mondani, hogy óriási hasam lett már így a 21. hétre is, egyelőre semmi, pedig nekem akkor is reped a bőröm, ha nyújtózkodok. :) Viszont így sem biztos, hogy a krémtől, én inkább akkor kenem vele, ha nagyon érzem, hogy feszül. És őszintén szólva, a mellemre is használom, mert borzasztóan fáj és nő.


21 hkm

2012. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja és a Brendonban vettük, valami 3 ezer forint, szóval nem drága, többet nekem nem ért, hogy vegyek valamit, ami vagy jó, vagy nem.
2012. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Anna 27 ***** válasza:
nem igaz,hogy ha hasznalsz vagy nem hasznalsz,ha olyan alkat vagy ugyis olyan lesz a borod......aki egy kicsit is odafigyel magara,az megelozheti a kellemetlensegeket.Probalj olyan olajat keresni ami E vitaminban gazdag es minden nap hasznalod.Hidd el,sokat segit es a vegeredmeny magaert beszel :)
2012. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hááát... Nem tudom, rengeteg ismerősöm van, aki a 10ezres babéssal kente a pocakját az elejétől (értsd: 6. hét), és szanaszét repedt, extrán csúnyán...
2012. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát én csakis a legjobbakkal kentem napi 2x 3x és mégis totál csíkos lettem...sajnos ez genetika kérdése!!!

Üdv:mesterkozmetikus anyuka

2012. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Valamelyiket kipróbálom, de talán nagyrészt mégiscsak genetika kérdése az egész...
2012. jan. 8. 18:02
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem most, a terhesség utolso hetére jött ki a hasamon és iszonyatosan viszket. Pedig a terhesség legelejétöl kezdve kentem direkt erre valo kakaovajas krémmel és eddig nem jött ki egy darab sem. Hát....genetika tudod...van aki szerencsés, van aki nem...


Ajánlani szeretnék neked és másoknak is valamit. Mivel legszivesebben a belemig vakarnám sokszor a hasam annyira viszket...nem teszem ugye csakhát ezt nehéz megállni....rájöttem mi az, ami nagyon gyorsan és eléggé tartósan megszüntetni a viszketést, és mivel nem vakarom kevésbé reped a böröm. NEOGRANORMON. Csökkenti a viszketést és hámosit is....soha sehol nem olvastam hogy ez jo erre, de nekem bevált. A csikokat gondolom el nem tünteti, de azzal hogy nem vakarózol, nem repeszted még te is tovább a bört. Ez mellett pedig kenem kakaovajas és shea butter-es krémmmel is. Elnézést az angolért, de ez a "shea vaj" nem tudom mi magyarul.

Remélem segitettem a tanáccsal. Nekem tényleg nagy megkönnyebbülést hozott...

2012. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!