Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tervezett terhesség -...

Nem tervezett terhesség - ikrek. Mit csináljak? Egy babát még elvállalnék nagy nehezen, de kettőt nem tudok. Van ilyenkor megoldás arra, hogy csak az egyiket tartsam meg? Bármennyire is fáj, nincs más megoldás.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 11:55
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

3:vagyok.

Vagy így keresd, embrióredukció.

2012. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
85%
Én szerintem meg, ha ezt megteszed egész életedben, amikor ránézel a gyermekedre eszedbe fog jutni, hogy a testvérét megölted, szerintem ez óriási hiba lenne! Igen persze, van, hogy az élet ceffettül nehéz és szinte megöldhatatlannak tűnik, de megoldás akkor sem ez!!!!! Kérj valami rokontól segítséget, hogy legyen nálad szülés után és segítsen. Anyagilag meg az ilyen mamákat sokféleképpen támogatják! Én biztos megoldanám, életre szóló hibát követsz el! Írok egy pl-t: képzeld el az olyan problémákat, mikor vki gyógyithatatlan beteg, úgy érzi, megoldhatatlan probléma, de mégis azok is próbálkoznak mindennel, nem adják fel. A te problémád azért ennél még két gyermekkel együtt is jóval csekélyebb. Ne légy gyenge, ne add fel, a gyermekeidről van szó, kérlek ne dobd el egyiket sem magadtól! Másrészt, amikor szexeltél gondolom akkor is tisztában voltál vele, hogy nem jönne jól neked a baba,nem megítélni akarlak, csak gondolkozz ne ők fizessenek a hibádért! Ami aztán meglátod, hogy ha megtartod mindkettőt, életed legjobb döntése lesz. Az anyai szívedre hallgass és minden más negatív érvet tegyél félre, ha már így alakult és hidd el mindent meg lehet valahogy oldani, csak akarni kell!!!!De egy anyának muszáj akarni!!!!!Kérlek gondold át!
2012. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges ilyen sima ikerterhességnél, és egyébként is nagyon magas a vetélés kockázata. Sajnálom, hogy így alakult, kívánom, hogy találd meg a legjobb megoldást!


Sok erőt hozzá!

2012. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Szedtem gyógyszert (tri regol). Köszönöm
2012. jan. 16. 12:45
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!

Teljes mértékben igazad LENNE, ha lenne 100%-os biztonságú fogamzásgátlás. Mivel nincs, ne idiótázz le senkit!


Semmi pontosat nem tudunk a kérdezőről, csak amennyit idáig elmondott magáról: nem tervezett terhesség, ikrekkel egyedül maradt. NE ÍTÉLJ!


Üdv:

Egy spirálos baba anyukája

2012. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
54%
Nem ez a lényeg,,, az a lényeg, hogy ők mindketten a tieid!!!!! Hogy lenne szíved az egyiket megölni?????? Másnak egy sem adatik? Szerintem, ha így gondolkozol akkor egyik se való neked! Szüld meg őket és add örökbe, még mindig jobban járnak, mintha nem akarod őket, mert akkor olyan helyre kerülnek, ahol boldogan várják őket! Megéretem a nehézségeket, hidd el van még hozzád hasonló kismama bőven mégis a legtöbbje bátor és szembenéz tettei következményével! Őszintén szólva engem is felbosszantott a kérdésed!!!
2012. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen kérdéseknél hogy jön bárki ahhoz, hogy ilyen kategorikusan elítéljen valakit?! Egyszerűen hihetetlen... Nem ismeritek a kérdező sorsát, nem tudtok róla semmit, a körülményei, a helyzete, az élete ismeretlen előttetek. Az abortusz borzasztó, megélni és feldolgozni is, semmi szükség nincsen az ítélkezésre ilyen szituációban - ha nem tudsz használni, ne árts...

És nekem senki ne mondja, hogy ezt az élet védelmében történő felszólalásként kell értelmezni, mert hazudik. A saját fejetekben lévő kognitív disszonanciákat próbáljátok oldani és vetítitek valakire, akit nem ismertek, aki el van keseredve, és borzasztó nehéz döntés előtt áll. Én személy szerint nem támogatom az abortuszt, hívő is vagyok, ezenkívül személyes tapasztalatom is az, hogy borzasztó nehéz felállni utána. Az élet védelme, a magzat/embrió méltósága borzasztó fontos, soha megállapodáshoz nem vezető vitatéma. Lehet róla véleményed, de biztos, hogy az éppen legnyomorultabb, földön fekvőbe akarsz még egyet rúgni. Védekezhetett volna, védekezhetett volna jobban stb. És? Jelent már valamit?

Aki viszont így tud elítélni valakit, akit nem is ismer, az minden morális platformot kihúz a saját lába alól, és számomra hiteltelenné válik. Tehát kedves válaszoló, amennyiben mindössze annyi érzés jött elő belőled a kérdés hallatán, hogy mennyire idióta a kérdező, és ezt úgy érezted, hogy meg is kell vele osztanod, miután közölte, hogy a szíve majd megszakad a babákért, akkor kérdem én: te mennyire vagy emberséges?!

Tudod, ez is fontos...


Kérdező, ha ennyire fájna a babák elvesztése, akkor kérlek nézz utána a családvédelmi központban, hogy milyen támogatások járnának, és mérd fel, hogy a körülményeidet hogyan tudod esetleg ehhez a nehéz helyzethez szabni. Ezután mérlegelj és dönts, ehhez sok erőt kívánok Neked!

2012. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
63%

Ezt te komolyan gondoltad?

Hogy az egyiket megtartod a másikat megölöd?

No komment.

2012. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
64%
Apuka mit gondol erről?
2012. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
60%
nehez a helyzet de ugye te sem gondolod komolyan?nem vagyok szakavatott de szerintem nincs az a doki aki ebbe belemenne.probalj segitseget szerezni mert ez mindenkeppen elfogadhatatlan,bar sajnalom hogy ezen kell gondolkodnod!kitartast es ne tedd meg ha lehet sem,mindig van megoldas,keresd ennel meg az anyaotthon is jobb lenne.szoritok erted!!!!
2012. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!