Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondhatnék még ezenkívül...

Mit mondhatnék még ezenkívül megnyugtatót a barátnőmnek? Kisfia lesz megint, pedig lányt akart és most valósággal összeomlott.

Figyelt kérdés
Nem tudok neki már értelmeset mondani, majd lenyugszik és kész, nem kell mondanom semmit? Csak azt hajtogatta hogy neki miért nem jár végre egy kislány ő miért nem érdemli meg, már a férjét is szidta hogy az nem tud lányt...Próbáltam neki mondani hogy másnak nem is lehet gyereke, de ez csak olaj volt a tűzre. Ráadásul nekem van egy lánykám is és még azt is mondta hogy bezzeg nekem milyen szerencsém van stb. Nem tudok rá haragudni, mert az ideg beszél belőle, de normális dolog ez hogy ennyire kiakadt? Mit lehet ezzel tenni?
2012. jan. 20. 18:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szemelyt en sem ertem,nekem egy sem lehet,de az miatt sem borulok ki,persze nem mindegy,de azt az eletet kell elni amit kapunk,es ha valamit kapunk,meg kell becsülni.
2012. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Basszus nem semmi egy hisztérika. Másnak annyi is elég ha azt mondják, egészséges. Én egy ilyen hiszti alkalmával nem mondanék semmit, csak felállnék és otthagynám. Főjön a saját levében. Minek az ilyennek egyáltalán még egy gyerek? Szeretni sem fogja mert nem lány hanem fiú? Á ezen most annyira felhúztam magam. -.-"
2012. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
barátném anyukájának 5 lány után született végre fia, gondolhatod mennyit vártak rá, de egyszercsak sikerült :) szóval nincs veszve semmi :D
2012. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg, hogyha a kezében fogja tartani, akkor nem e lesz lelkiismeret furdalása, hogy ilyen haraggal gondolt rá. Én is elszontyolodtam, de azért ez már túlzás.
2012. jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg annak örülnék ha végre összejönne a második annyi szenvedés után amit már átéltem nemhogy még válogassak.Már van egy kisfiam és nagyon örülnék még egynek csak lenne már
2012. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen remélem erre téved és olvassa...sajnos ő ilyen kiakadós meg szélsőségesebb típus. Ez van megváltozni már nem fog. Szereti nagyon a gyerekeit amúgy úgyhogy biztos most is ha megnyugszik örülni fog, csak most van kiakadva. Jó lett volna valahogy megnyugtatni. Már mondta azt is hogy alig várja hogy megszüljön mert akkor egyből terhes akar lenni újra...de szerintem meg most csak azért sok gyereket vállalni hátha lány lesz elég meredek..://
2012. jan. 20. 20:11
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Azt, hogy vizsgáltassa ki magát! Ne haragudj, de örüljön, hogy egészséges gyerekei lehetnek!

Én is kislányt akartam mindig is, sosem gondoltam, hogy nekem kisfiam lehetne, de ha fiú lett volna végül, hát akkor neki örülnék tiszta szívvel.

Barátnőm 5 gyermekét veszítette már el a 24 és a 32 hét között. 2 éve örökbe fogadható babára várnak.

Na ők örülnének 5 fiúnak is.

2012. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre nehéz mit mondani, én meg se tudnék szólalni. Teljesen logikus érveid vannak, majd idővel talán neki is változik a hozzáállása.

Mi első Babánkat várjuk, én és a Párom is (sok barátjával ellentétben) kislányra vágyott. De mindig úgy voltunk vele, hogy egészséges legyen, és örültünk, hogy 3 hónap után megfogant, más meg sajnos akár évekig is hiába próbálkozik.

A 18 hetes Uh-n kislányt is mondott a doki, de én nem éltem bele magam, meg igazán ő se. Jó is volt, mert 3 hét múlva elmentünk 4D-sre, és ott kiderült, hogy mégis fiú. Erre mosolyogva azt mondta a dokinak: nem baj doktor úr, akkor is hazavisszük :D

Azóta is fiút mondtak már 2x. Mikor mondjuk ismerősnek, mindig hozzátesszük, hogy nem baj, a fő hogy legyen egészséges, aztán majd a következő kislány lesz :)

32h kismama

2012. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy menjen sürgősen szakemberhez.
2012. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 lányom van, és egyiket sem cserélném el fiúra. Mikor a 3-ikat vártam, sokszor megfordult a fejemben, hogy mi lesz ha fiú, hogy bánok majd vele, annyira megszoktam a lányokat. És a sors úgy is akarta, hogy mind lány legyen:)

Én örülök, de igazság szerint mindegy, hogy milyen nemű lett a pici, egy pillanat alatt hozzászokik, megszereti az ember.

A férjem anno mondta, hogy kéne egy fiú aki továbbviszi a nevet, de nem lett, így a vezetékneve az enyészetté válik. Ez van:(

Azt kellene valahogy megértenie a barátnődnek, hogy egy kislány sem csak arról szól, hogy rózsaszínbe öltöztetjük.

Gondolnunk kell a későbbiekre is, a kamaszkorra, az udvarlókra, a menzeszre, stb.

Én sokszor irigylem a fiús anyukákat, mert egészen más gondjaik vannak mint nekem, talán a kamaszkort lazábbra vehetik mint én. Na meg ott van az is, hogy majd ha felnőnek a fiúk, nagy lesz köztük az összetartás, még talán nagyobb mint egy fiú-lány testvéri viszonyban.

A szomszédunkban 2 fiú után jött a kislány és azt veszem észre, hogy a kislány eléggé ki van rekesztve mindenből. Szegény, csak külső szemlélője a játéknak, a "vadulásnak", ő nem tud beszállni.

Szerintem jobb 3 egynemű:)

2012. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!