Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondhatnék még ezenkívül...

Mit mondhatnék még ezenkívül megnyugtatót a barátnőmnek? Kisfia lesz megint, pedig lányt akart és most valósággal összeomlott.

Figyelt kérdés
Nem tudok neki már értelmeset mondani, majd lenyugszik és kész, nem kell mondanom semmit? Csak azt hajtogatta hogy neki miért nem jár végre egy kislány ő miért nem érdemli meg, már a férjét is szidta hogy az nem tud lányt...Próbáltam neki mondani hogy másnak nem is lehet gyereke, de ez csak olaj volt a tűzre. Ráadásul nekem van egy lánykám is és még azt is mondta hogy bezzeg nekem milyen szerencsém van stb. Nem tudok rá haragudni, mert az ideg beszél belőle, de normális dolog ez hogy ennyire kiakadt? Mit lehet ezzel tenni?
2012. jan. 20. 18:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is van két fiam. A pocaklakóra több mint 2,5évet vártunk. Nekünk is teljesen mindegy volt, hogy milyen nemű lesz a harmadik gyermekünk. Ráadásul az első két terhességem problémamentes volt, most meg 19hetesen a görcsöktől kezdve a vérzésig minden volt. Nagyon megijedtünk, hogy elveszíthetjük. Ráadásul mikor kiderült, hogy ismét kisfiút hordok a szívem alatt, mi voltunk a világ legboldogabb emberei. Mert nekünk nem számított, hogy milyen nemű lesz, csak az , hogy maradjon velünk, és egészséges legyen. Mi nagyon büszkék vagyunk rá, hogy három kisfiú boldog szülei vagyunk/leszünk. 25hkm
2012. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi, de a barátnéd egy súlyosan korlátolt agyú, hisztérikus liba 5 éves kislány viselkedésével!Egy normális nő így nem viselkedik!szegény férje!
2012. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát sajnos biztos a hormonok is teszik a kiakadását ennyire durvának. Nekünk első babánk lány lett. Ő volt akkor a családban a 3. lány unoka. Természetesen mindenkinek mikor meséltük hogy lány lesz, minden rokon el volt keseredve hogy jaj de kár hogy nem fiú. Meglepetésemre párom volt az aki ezen jobban kiakadt, hogy hogy tudnak ilyenek lenni, mert ha nem örülnek neki, akkor nem is kell majd eljönni megnézni sem. Nohát persze mindenki elszégyelte magát, és nagyon örülnek a kislánynak. Most pedig 27. hétben vagyok és egyetlen fiú unokát hordom végre a szívem alatt. Mindenki repes a boldogságtól, de én modntam ha lány lenne, akkor is ugyanennyire várnánk, mert nem az számít hogy milyen a neme, hanem az hogy egészségesek legyünk és minden rendben legyen. Barátnődet egy picit hagyd, had legyen a gondolataival. Aztán egyszer majd ha máskor nem a szülőágyon rá fog jönni8 hogy mennyire szerencsés hogy egészséges kisfia született.
2012. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!