Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ijesztő! Szerintetek igaz?...

Ez ijesztő! Szerintetek igaz? (bőv lenn)

Figyelt kérdés

Épp nem is olyan rég olvastam egy olyan cikkről, ami arról ír, hogy a világ legfiatalabb anyukája 5 évesen szülte meg a kisfiát! Ez állítólag egy perui lány, és Lina Medinának hívják. Állítólag már közel jár a 80-hoz. Ez tényleg igaz? Itt olvastam, és még kép is van hozzá:


[link]


Még a kép:


[link]


2012. márc. 3. 19:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%
2012. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem olvastam végig a kommenteket, de ha már valaki leírta akkor bocsi:)

Áll. azért lehetett állapotos az 5 éves kislány mert valami hormonbetegsége volt, ami álltam már volt vérzése 3 évesen. Csak ennyit tudok hozzászólni!

Furcsa és megdöbbentő eset!

2012. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%
Én pedagógusként dolgozom már lassan 10 éve. Szóval én is meglepődve vettem észre az évek múlásával, hogy a régen 6.-7-8. osztályban induló menses, most már a 3. osztályban indul. Nagyon furcsa,és nem bukott, évvesztes kislányokról beszélek.A fiúknál is hasonló a probléma. Az etnikumnál pedig ez nem is szokatlan, szinte már minden kislány 3.-4. osztályban menstruál. Így nm lehet az nagy csoda, hogy 5.-s, 6.-s kislány gyereket szül.Ez igaz, nem kitaláció, én tapasztaltam.
2012. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Sajnos a hormon probléma egy létező betegség. A rokonságban az akkor 2éves kislány elkezdett menstruálni, cicijei nőni . (90-es évek Amerika, a génkezelt gyümölcsök, zöldségeket okolták akkoriban). Gyógyszerekkel állították le a folyamatot.

Aki egy ekkora gyereket képes megerőszakolni, azt élve eltemetném!! Bár a DNS teszttel ma már sok minden kideríthető lenne.

2012. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz elhinnem de tény,h. a mi gyerekorvosunk is mondja,h. Manapság átlagosan 9évesen kezdenek menstruálni a kislányok. Én is csak pilláztam. Anno az osztályban én voltam a 3. Lány aki elkezdett menstruálni 7.-ben 13 évesen.
2012. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
23-as válaszoló! nem 5.-es gyeekről van szó,hanem 5évesröl..
2012. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

ez nagyon komoly, de nézzük már meg a képet, egy ötévesnek hol van már akkora melle?

és mért engedték akkor hogy megszüljön?

és egy elég furi kérdés: hogy a fenébe és kitöl esett teherbe? az ilyen koru gyerekek még azt se tudják hogy a golya vagy a mikulás létezik leginkább -.-

2012. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
a cikkbe le van írva a válasz a fejlettségére,és nem engedték megszűlni,mert császározták. és ha ez a történet igaz-akkor nyílván nem akarattal lett terhes..
2012. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

De hogy ki az a teljesen retardált személy, aki képes egy ötéves kisgyereket, aki még azt sem tudja szinte mi hogy van, megerőszakolni, arra azért én is kíváncsi lennék. Azt írja a cikk, hogy lehet, hogy az ötéves kislány apja az apa, de ez azért furcsa lenne nem?

Ez soha nem derül már ki. De ha mégis az apjától esett volna teherbe, akkor meg lehet megfenyegette őt, hogy el ne árulja senkinek se, mert akkor ez lesz, meg az lesz...


Tényleg nagyon furcsa.

2012. márc. 19. 15:21
 30/31 anonim ***** válasza:
szerintem meg azok amiket leirtak hogy korán menseselt meg stb azok csak a kitalált dolgok részei...ILYEN NINCS :-O
2012. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!