Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ijesztő! Szerintetek igaz?...

Ez ijesztő! Szerintetek igaz? (bőv lenn)

Figyelt kérdés

Épp nem is olyan rég olvastam egy olyan cikkről, ami arról ír, hogy a világ legfiatalabb anyukája 5 évesen szülte meg a kisfiát! Ez állítólag egy perui lány, és Lina Medinának hívják. Állítólag már közel jár a 80-hoz. Ez tényleg igaz? Itt olvastam, és még kép is van hozzá:


[link]


Még a kép:


[link]


2012. márc. 3. 19:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Az 1 éves kislány cikket elolvastátok? Bár sztem az nem igaz, mert azt írja, hogy a magzat halott, de akkor hogy tud növekedni a baba hasában? :O
2012. márc. 3. 20:00
 12/31 anonim ***** válasza:
21%

ikertesóját,5-évesen,hát......inkább hagyjuk

,ha már ijet kérdezel,nem lehetsz ész lény.

Ez nagyon ijesztő történet valóban.

2012. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%

Azért sem teljesen lehetetlen, mert sok más egyéb betegség is van, pl. amikor valaki pár éves, de sokkal gyorsabban öregszik, 10 évesen már olyan mint egy öregasszony.


Szóval nem tartom lehetetlennek, hogy a kislány is valamilyen genetikai betegségben szenvedett, pont őt molesztálta valaki, és terhes maradt...

2012. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
87%

"Másrészt pedig ki másnak jutna eszébe egy 5 éves kislány molesztálása."


Bárkinek eszébe juthat.

2012. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
20%
Én nem hiszem el, a média már mindent kitalál, annyi badarság van és mindenki készpénznek veszi, ha fotót is tesznek oda.
2012. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Hát igen, de én olyanról is hallottam, hogy egy 12 éves süket-néma kislányt molesztált és ejtett teherbe a saját nagyapja... :/ Azért szerintem ez eléggé durva...
2012. márc. 3. 20:10
 17/31 A kérdező kommentje:

Itt a süketnéma kislányról a cikk:


[link]


De ez már régi.

2012. márc. 3. 20:12
 18/31 anonim ***** válasza:
69%

"Én nem hiszem el, a média már mindent kitalál, annyi badarság van és mindenki készpénznek veszi, ha fotót is tesznek oda"


Sok hülyeség van persze, de sok fura betegség is.

Pl. ez:

[link]

2012. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Persze ez nem hazugság, nem sok, de tényleg vannak ilyen betegek.De az 5éves kislánynál én már csak azért se hiszem a történetet, mert kihordani se tudta volna szegény.
2012. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

Pedig van ilyen! Én nem is olyan régen láttam egy műsort,az ID Discoveryn volt,egy kislányról szólt aki 2évesen kezdett menstruálni.

A korai pubertás betegség. [link]

2012. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!