Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h terhes vagyok, ha...

Lehet h terhes vagyok, ha igen több mint 5 honapos. Mit lehet teni ha nem akarom megtartani? Orvosi dolog érdekel.

Figyelt kérdés

Nem sejtetem eddig mert elözö gyerekemet még szoptatom és fogamzásgátlot is rendesen szedem.

Napokban egyre rosszabbul érzem magam,hiztam is mostanság.Stiás a hasam ezt ma vettem észre.Nem naiv 16 éves cigány vagyok!


2012. márc. 13. 12:38
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
81%
Fogamzásgátlótól tuti,h nem lesz beteg!
2012. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy nem igazi kérdés vagy szóhoz sem jutok.


1.A fogamzásgátló semmi nem árt a babáknak, csak az kerület forgalomba, amely egy esetleg létrejövő terhesség során semmilyen formában nem veszélyezteti a magzatot.

2.Miért nem az orvosnál ülsz, ha ilyen aggályaid vannak??????????

2012. márc. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
ha nem csak azért irtad a kérdést hogy izgassad a népet akkor már azonnal menj vegyél tesztet csináld meg és utána szój mi van. dokihoz se ártana menni. lehet nincsen semmi hiszen gogyszert szedsz csak beképzeled talán.
2012. márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Jelenleg a teszt eredménye negativ,de reggel újabbat csinálom mert nem tuddom h befojásolhatja e az eredményt a fogamzásgátlo szedése és az h nem az elsö vizelet.
2012. márc. 13. 15:18
 25/47 A kérdező kommentje:
Hétföre kaptam csak idöpontot orvosshoz ez is csak sürgöség miatt.
2012. márc. 13. 15:20
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, lehet, hogy nincs miért !!!! Orvoshoz azonnal és az uh tuti. Egészségügyi probléma miatt a 24. hétig, de a 18.hét után szülés indítás van :-(
2012. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
79%
Először is nem kellene a cigányokat ennyire lenézni. Az én férjem az és teljesen intelligens és az egész családja az és pl ő nem írná azt, amit te: "teni", mert tanár ember és tud helyesen írni. Nem szeretem a rasszista kijelentéseket. A másik, hogy lehet, hogy gyermeked van és képes lennél megölni egy több mint 20 hetes magzatot, könyörgöm, vedd a fáradságot és nézz utána, hogyan néz ki uh-gal egy 5 hónapos magzat, ha azt van szíved elvetetni akkor ehhez már nincs szavam. Amúgy meg bocsi, de zavaros vagy, azt írod nem vetted észre, hogy babás vagy, akkor honnan tudod, hogy 5 hós. Érdekes. Szóval lehet itt tinizni, meg cigányozni, sokkal jobb lenne, ha naív lennél, de te sajnos úgy tűnik nem vagy az.
2012. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
84%
Hát a gondolkodás alapján szerintem ez a 16 éves....bejönne.
2012. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy terhes minden bizonnyal, a fogamzásgátló nem befolyásolja a teszt eredményét. És ne haragudj, de valóban vannak tőled intelligensebbek - mind cigányból, mind 16 évesből.
2012. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
80%
Bár a legtöbb 16 éves szerintem, bár gyerek, de ennél sokkal jobb lelkű. Fúúúúj nekem ez a diszkriminatív kijelentés amit a kérdező írt annyira visszataszító, hogy egyből elárulja, hogy ő a primitív. Főleg, ahogy kezeli az esetleges gyermekének sorsát. Ha beteg esetleg és őt tudja, hogy pontosan 5 hó körül lehet, akkor hamarabb is orvoshoz fordulhatott volna, ellentmond magának teljesen.
2012. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!