Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h terhes vagyok, ha...

Lehet h terhes vagyok, ha igen több mint 5 honapos. Mit lehet teni ha nem akarom megtartani? Orvosi dolog érdekel.

Figyelt kérdés

Nem sejtetem eddig mert elözö gyerekemet még szoptatom és fogamzásgátlot is rendesen szedem.

Napokban egyre rosszabbul érzem magam,hiztam is mostanság.Stiás a hasam ezt ma vettem észre.Nem naiv 16 éves cigány vagyok!


2012. márc. 13. 12:38
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Neked már van gyereked???
2012. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

tuti h nem vagy terhes hidd már el.pláne 5 hónapos.akkor már mozgást is éreznél,és a hasadon is látszana,nem csak annyi h híztál.+a teszted is pozi lenne.én 2 nap késé után teszteltem,délután.olyan erős 2 csíkom lett h majd leszaladt a tesztről.szval nyugi.


off:ne haragudj de rémes a helyesírásod.

2012. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicces, hogy te nyilatkozol ilyen degradálóan a cigányokról, miközben elég butuska benyomást teszel, már ne is haragudj. Tényleg rémes a helyesírásod.

Azért egy 5 hónapos terhességet elég nehéz nem észre venni, ha van már gyereked, akkor ezt tudhatnád. Pláne mivel a teszted is negatív, nem valószínű, hogy terhes vagy. A hízás, és a striák nem olyan egyértelmű terhességi tünet. A striákat a bőr hirtelen megnyúlása okozza, ami pl. akkor van, amikor már nagy a pocakod, gondolom ezt azért még te is észrevennéd.

És igazuk van a többieknek, ekkora terhességet nem szakítanak meg csak úgy, kérésre. A fogamzásgátlótól pedig nem lesz beteg a baba, úgyhogy ez sem indok. Ja és máskor ha olyan gyógyszert szedsz, amire rá van írva, hogy gyengíti a fogamzásgátló hatását, akkor érdemes lenne máshogy is védekezni.

2012. márc. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de az eddigi válaszaid alapján elég sötét vagy.Megszólhatod a kisebbséget,nekik van eszük,hogy legalább orvoshoz elmennek.Azt tudom,hogy szoptatás mellett nincs meg,de hogy gyógyszert is szedsz és elvileg szerinted 5 hónapos terhes vagy.Nekem eleinte nem igazán voltak tüneteim,de 7-8 hetesen észrevettem,hogy mintha picikét a hasam nagyobb lenne,fel lenne fúvódva.Vettem tesztet,negatív volt 6 hetesen.Nem jött meg továbbra sem,de ELMENTEM orvoshoz.Olyan badarságokat,meg ne írj,hogy biztos beteg.Te vagy beteg már ne haragudj,hogy ilyen h.lyeségeket írsz.Honnan veszed,hogy biztos beteg???Nem hallottad még azt,hogy ezek a mai fogamzásgátlók alacsony hormontartalmúak??Amúgy megsúgom,hogy én 1 hónapig szedtem fogamzásgátlót,mivel a teszt nem mutatta ki és szedtem tovább.A kisfiam közel 2 éves és szerencsére makkegészséges!!!!
2012. márc. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
51%

tuti nem vagy terhes...főllegnem 5 hónapos...


a fogamzásgátló nem befolyásolja az eredményt, ráadásúl ennyi idősen akár mikor akár melyik teszt kimutatná....


majd írj...

2012. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Szerintem megsértődött.
2012. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta? Terhes voltál? Szültél azóra?
2017. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!