Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h terhes vagyok, ha...

Lehet h terhes vagyok, ha igen több mint 5 honapos. Mit lehet teni ha nem akarom megtartani? Orvosi dolog érdekel.

Figyelt kérdés

Nem sejtetem eddig mert elözö gyerekemet még szoptatom és fogamzásgátlot is rendesen szedem.

Napokban egyre rosszabbul érzem magam,hiztam is mostanság.Stiás a hasam ezt ma vettem észre.Nem naiv 16 éves cigány vagyok!


2012. márc. 13. 12:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Maradt ki vérzésed?
2012. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Gyogyszer melett vérzésem egyáltalán nincs.
2012. márc. 13. 17:34
 33/47 A kérdező kommentje:
NEM MEG ÖLNI AKKAROM mint egyesek ezt gondolják de egy beteg gyereket nem tuddok válalni!
2012. márc. 13. 17:38
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

DE MIÉRT LENNE BETEG, ha már caps lockkal írunk?!


Negatív a teszted, öt hónapos terhes biztosan nem vagy, de szerintem terhes sem.

2012. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Fog. gátlótól nem született beteg gyerek az utóbbi 20 évben, hidd már el! Semmi baja ha terhes is vagy!

De szerintem se vagy terhes.

2012. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, terhes sem vagy, ergo nincs min idegeskedni! DE: ha mégis az lennél, akkor sem lenne a foggátló miatt beteg a baba, ez hatalmas hülyeség!!
2012. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyi idős terhes lennél szerintem teljesen mindegy, hogy reggeli első vizeletből csinálod-e a tesztet, vagy sem. Nekem egy napos késéssel délután lett pozitív tesztem.

Szerintem nem vagy terhes!

2012. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem volt vérzésed a gyógyszer mellett? Hangsúlyozzuk még egyszer: nem lesz beteg a baba a fogamzásgátló miatt.
2012. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk felesleges győzködni, mert ha terhes akkor a doki megvizsgálja a babát, max a kérdező kérhet egy magzatvíz mintavételt, ha ott is negatív az eredmény és az uh alapján is rendben van minden, úgy sem indítják meg a szülést hiába gondolja azt a kérdező, hogy gyógyszer miatt beteg lehet a baba.

De ha negatív a teszt akkor tuti, hogy nem 5 hónapos, bár terhes még lehet, de csak pár hetes amit, ha akar akkor el tud vetetni a 12. hétig.


Mondjuk komolyan érdekelne, hogy az 5 hónapos honnan jön ilyen biztosan.

2012. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
az h 5 honapos terhes lehetek azt onnan veszem h akkoriban volt olyan betegségem melyre szetem gyogyszert mely "kis mértékben"gátolhatja a fogamzásgátlo hatását.
2012. márc. 13. 19:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!