Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek amniocentézisre...

Holnap megyek amniocentézisre a korom miatt. Bátorítanátok kicsit? Nagyon félek. Van valakinek esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 12:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon sajnálom, remélem hamarosan újra kismama leszel!
2012. márc. 29. 09:49
 22/31 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,nektek pedig szívből kívánom,hogy minden rendben legyen!!Szorítok neked,mert tudom mit élsz át!
2012. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz magatokra és legalább két napi feküdj,pihenj!!!!!!!És minden képen írd meg a jó hírt,hogy minden oké veletek!Az utolsó voltam.
2012. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Persze megírom, 2 hét múlva lesz kb eredmény!

2012. márc. 29. 10:25
 25/31 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó ha erre jársz, idáig nincs gond, jövő héten csütörtökön kell telefonálnom, viszont hétfőn voltam ultrahangon, és megtudtuk, hogy már biztosan kislányunk lesz :)
2012. ápr. 4. 20:49
 26/31 anonim válasza:
62%

Kedves mindenki!


Előbb privit akartam írni, de gondoltam, olvassa mindenki.

Ha már bátorítást kér valaki, miért kell még jobban beparáztatni???? Ha jót nem tud írni, inkább hallgasson!

Ha valaki eljut odáig, hogy hasbabökjék, egy genetikus tájékoztatja a kockázatokról is, amit alá is kell írni!

Semmi szükség, hogy itt is riogassák! Nem jószántából csináltatta meg a szerencsétlen!!!!

Jómagam márc. 13-ikán voltam amnio-n nyakiredő vastagság miatt, 3 hét eltelt, és semmi eredmény(mármint levélre gondoltam)...

Ja, és ma 1 hónapja töltöttem a 30-at!!!

Kérek Mindenkit, ne riogasson senkit, van épp elég baja!!!!



Egy 18 hetes terhes.

2012. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Teljesen egyetértek veled!

Remélem, egyikünknél sem lesz gond!

2012. ápr. 6. 10:43
 28/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, van valami hír az eredményről?

Nekem még semmi, pénteken kell telefonálnom.

2012. ápr. 10. 11:20
 29/31 A kérdező kommentje:

Ha még erre jár valaki, egészséges és kislány!

Boldog babavárást mindenkinek!

2012. ápr. 16. 13:25
 30/31 anonim ***** válasza:
nah, örülök, látod minden rendben lesz, boldog babavárást
2012. ápr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!