Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek amniocentézisre...

Holnap megyek amniocentézisre a korom miatt. Bátorítanátok kicsit? Nagyon félek. Van valakinek esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 12:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
szia, én 20-án voltam méghlepény mintavételen, hasonló az is, csak nálam mélyebbre szúrtak és a lepényből többszöri alkalomra szívták ki a megfelelő sejtmennyiséget, a vízvétel egyszerűbb egy kicsit. Nem fáj, nekem aznap és másnap volt egy kis alhasi görcsöm, és egy minimális vérzésem. Nagyon vigyázni kell utána 1-2 nap fekvés, és két hét kíméletes életmód !!!!!
2012. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, én inkább kérdeznék: hány éves vagy? Kötelező egy ilyen vizsgálat? Én most 34 vagyok, de szeretnék pár éven belül még egy babát, ezért érdekelne. Köszi!
2012. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

37 éves vagyok, ezért vállalkoztam rá. Van két egészséges gyerekem, de aggódok, és szeretném tudni, hogy rendben van-e minden.

12. heti ultrahangon rendben volt minden, nem kellett volna mennem, de nagyon aggódós tipus vagyok :S

2012. márc. 26. 14:35
 4/31 anonim ***** válasza:
unokatesómnak volt, neki is a pár nap pihenést kötötték a lelkére, ő csütörtök ment, péntek szabi és plusz hétvégén szigorú fekvéssel oldotta meg
2012. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyósom 36 évesen szülte (95-ben) a fiatalabbik sógoromat. Neki is minden rendben volt! Nyugi, minden rendben lesz!

Írd meg az eredményt!

Szorítok!

2012. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Szia (1. voltam) nekem is a korom miatt kellett, 37 múltam, van két egészséges gyermekem, és a genetikus a statisztikai számokkal rám hozta a frászt, most tűkön ülve várom, hogy teljen az idő, és persze előbb betelefonálok, minthogy megyek majd a kontroll időpontra ápr 17-re az eredményért.
2012. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Szia, én is 37 éves vagyok, van két egészséges gyerekem, most várom a harmadikat, én így jártam: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

azóta a burok szerencsére összenött megint, minden rendben van, a dokim is csak csodálkozik, azt mondja ha nem tudná mi történt el se hinné, minden olyan tökéletes most. De azt a hetet a kórházban nem kívánom senkinek, amit akkor átéltem:( A baba már mocorgott a hasamban, mégis a dokim arról beszélt, hogy kell megszülnöm 16 hetesen:(( A magzatvíz eredménye megjött, egészséges kisfiam lesz, de én tuti hogy még egyszer nem csináltatnék ilyen vizsgálatot CSAK a korom miatt, ha más nem indokolja.

Bocsi hogy én nem megnyugtattalak, csak gondoltam elmesélem én hogy jártam, mivel ez bárkivel megtörténhet.

2012. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, hát nem semmi, ami veletek történt, de remélem ez a ritkább eset.

Jó egészséget nektek.

Holnap megírom mi volt.

2012. márc. 26. 19:44
 9/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok, megjöttem, túl vagyok rajta.

Hát meg kell mondanom, semmit sem éreztem, talán még a tűszúrást sem, még csak kellemetlen sem volt.

2 hét múlva kell telefonálnom.

Nem bántam meg!

2012. márc. 27. 15:06
 10/31 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok aki 20-án volt a bajcsyban méhlepény mintavételen, akkor azt mondták 4 hét múlva eredmény, ma kaptam az sms-t, hogy készen van, minden rendben és kislány :-)neked is hasonló jóóóóóóó eredményt kívánok !!!!!
2012. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!