Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek az első terhességük megmaradt és egészséges babát szültek?

Figyelt kérdés

Olyan sok vetélésről olvasok/hallok, meg hogy bár az első pici elment, de utána született egészséges baba is...

Csak szeretnék pozitív példákat is hallani! :)

(Főleg mert kb 5 hetes lehetek, ez az első terhességem és már rémeket látok! :(:) )


2012. ápr. 16. 15:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

szia első terhességem elég nehéz volt az eleje, mert sokat voltam rosszul, de semmi baj nem volt. most 3 éves nagyfiam van, kész kisördög :D

a kisöccsével 27 hetes terhes vagyok, és BIZTOS VAGYOK BENNE, HOGY NEM LESZ BAJ!


ne izgulj , csak pihenj és ábrándozz :D

2012. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Mindjárt jobban érzem magam! :D

De komolyan!:)

Cigizni nem cigizek amúgy sem, alkohol is csak nagyon ritkán fogyasztok, már a kávét is letettem. Kímélem magam, amennyire lehet, a férjem is sokat nyugtat, hogy ne idegeskedjek butaságokon.

Pár hét múlva terveztem orvoshoz menni, hogy akkor biztos minden rendben...csak olyan lassan múlik az idő!

Gratulálok mindenkinek és tényleg sokkal nyugodtabb vagyok, köszönöm :)

2012. ápr. 16. 15:55
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Köttesd ki a netet! :))


2. Én 36 hetes vagyok, első baba, az első 12 hetet szétparáztam a net miatt, mert annyi szörnyűséget olvasni. Az egészséges terhességek után nyilván kevésbé igényli az ember lánya, hogy kiöntse a szívét, ezért az ilyen fórumokra nem szabad szerintem alapozni. Nyugalom, és gratulálok. :))

2012. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Első terhesség 26 évesen,szerencsére egy egészséges tündéri kisfiút szültem,a szülés is jó emlék maradt.

Már 4,5 éves nagyfiú!!!:-)

Most probálkozunk a kistesóval,remélem hamar összejön!!! :-)

2012. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia, első terhességem jelenleg itt gügyög mellettem. (10 hónapos huncut "nagylány" :D )

Második terhességem 25.hetén járok, ismét leányzó, tudom, hogy semmi gond nem lesz. Eddig teljesen probléma mentesek vagyunk és így is marad. :)

2012. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 kislányom van(még),első terhesség.Problémamentes volt.A 42.héten indítottak 3x de nem akart kibújni meg rosszul is feküdt így császár lett.3007grammal született.Nem volt semmi gond a túlhordás miatt.
2012. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem szabad parázni! Nekem háromszor sikerült az első próbálkozásra teherbe esnem. Most van egy három és fél éves lányom, egy húsz hónapos fiam és pár hét múlva születik a harmadik babó - eddig vele is minden tökéletesen rendben van.

Boldog babavárást!

2012. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Olyan jó olvasni titeket! :)

Talán az is benne van a pakliban, hogy nem olyan túl régen az ismeretségi körbe 2 baba is elment (egyik még első trimeszterben, de a másik már 26-28 hetes volt, nem tudom pontosan)...:(

Köszönöm a biztatást is és örömteli babázást nektek :)

És természetesen szívesen olvasok még ilyen szép tapasztalatokat:)

2012. ápr. 16. 16:36
 19/32 anonim válasza:
Én is végigizgultam a terhességemet!egész végig azon izgultam csak ne legyen semmi baja a pici babocámnak!:-)főleg az első 12 héttől féltem!bizony ilyenkor nagyon lassan telnek a hetek! és most itt van velem az én drága kislányom 8 és fél hónapos makk egészséges 3150-nel és 48 cm-rel született!úgy hogy ne izgulj minden rendben lesz!:-)szeretnénk majd még egy babát de annál nem fogok ennyit stresszelni mert igazából így nem élvezed ki a terhességet!úgy hogy ne idegeskedj élvezd hogy babát vársz!:-)
2012. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
A 3. babát várom,ez a 3. terhességem.Az előző 2-ből 1-1 egészséges gyerkőc született.Csak pozitívan!Gratulálok!
2012. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!