Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány a pozitív...

Nagyon halvány a pozitív terhességi tesztem 2. csíkja és csak kb.10perc után jelent meg. Ez biztosan babát jelent? Annyira halvány, hogy éppen hogy csak látszik.

Figyelt kérdés

Dokihoz még nem mennék mert annyira korai terhesség lehet...Ha valóban terhes vagyok.

Mensi kimaradása után csináltam 5.nap délután.De másnap reggel ismételtem,ugyanolyan halvány,de látszik.

Nem tudom.

Igazából még csak 2-3hetes lehet,de már 9tesztet csináltam az elmúlt 1,5hétbe,annyira ideges vagyok,hogy mi van,mert valami megváltozott úgy érzem. Igaz ezek a negatív tesztek a kukába landoltak,mert egyből egyértelműnek tűnt az eredmény. A halvány teszt pedig csak a véletlennek köszönhető,hogy a kezembe maradt.(nem volt zacsi a kukába) :D

Tanácstalan vagyok,a doki kiröhögne,ha már most kopogtatnék a rendelőbe,de ez a bizonytalanság...!!

Nem terveztük egyelőre 3.babát,mert van egy 3 és egy 1éves kisfiunk...De biztosan megtartanánk csak félek.


Írjatok! Valakinek van ilyen tapasztalata??



2012. jún. 5. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:

Kedves 14:38-as válaszoló!!


Nálunk az első és második baba közt 21hónap van.

Most pedig 22,5hó lesz.

Azért mi későbbre terveztük a 3.babát,ha már a fiúk nagyobbal lesznek minimum a kicsi 3-4éves...hát nem így jött össze...

Nem baj csak nehezebb lesz.

Viszont épp ma tudtam meg hogy a 3éves fiamat felvették az oviba,ami nagy szó mert nem gondoltam volna.Sorra küldtél el tavaly a kisbabás anyukákat,aki úgyis otthon van... :(

Így most szinte minden olyan lesz mint az előző terhességemnél...kicsivel itthon aztán a még kissebbel is!! :)


Köszönöm a kedves szavakat!!Nektek is jó babavárást!!

2012. jún. 8. 15:53
 22/61 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!


Újabb fejlemény.

Tegnap este nagyon görcsölt a hasam és éjszaka barnás vérzésem volt,ami reggelre halvány rózsaszín lett.Majd elmentem ma délbe a dokihoz,hogy magyarázza meg nekem mitől lehet ez.


Hüvelyi ultrahangon megnézte,de nem találta petezsákot,se a babát.

Én annyira nem értem!!

Itt van előttem 3db pozitív teszt amit 1hete csináltam erre...sehol semmi.

Azt mondta nem kizárt,hogy még annyira pici,hogy nem látszik még a petezsák se. DE egyértelműen növekedésnek indult a méhem így a terhesség elméletileg elindult. Csináltam egy tesztet ami NEGATÍV lett. Annyira kiborultam,de mondta a nővérke ez előfordul,ha nagyon korai a terhesség,hogy nem mutatja ki az ő tesztük,mert nem túl érzékeny.Én 10-es érzékenységűvel csináltam a legérzékenyebbel.

Most a méhen kívüli terhességet próbálják kizárni. Holnap megyek vérvételre.


A gond,hogy a vizsgálat óta nagyon vérzek. Pedig a kérdés kiírásakor reggel fokozatosan megszűnt. Okozhat a hüvelyi UH bármi sérülést/tényleges vetélést?

És a vérzés fokozódik egyre jobban.


Már nem értek semmit!! :(

Holnap délben derül ki,hogy a HCG szintem több-e mint nulla.Vagyis terhes vagyok-e/voltam-e?


Kész vagyok idegileg!!

2012. jún. 11. 18:20
 23/61 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszintén sajnálom,de szerintem elment a baba.. :((((

2012. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Kedves előző!


És az megállapítható,hogy vetélés történt?


Mármint,mi van ha a tesztek voltak tévesek...és csak beképzeltem magamnak...

Annyira össze vagyok zavarodva!!


Szombaton volt egy piszok nagy veszekedésünk a párommal,sírógörcsöt kaptam.

Lehet attól vetélés?

2012. jún. 11. 19:09
 25/61 anonim ***** válasza:
a beavatkozástól lehet némi sérülés, bár olyat még nem hallottam hogy vetélés lett volna a vége. sajnállak, remélem rendben lesz minden!
2012. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
Ennyiszer tévedett volna a teszt???
2012. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

Most értem haza a kórházból egy órája.

Sajnos elvetéltem.

És volt egy altatásos tisztító/befejező műtétem.


Reggel 9óra óta bent voltam a HCG szint miatt,azt mondták hazamehetek,mert csak 11kor lesz eredmény.

De inkább kivártam a vérzés miatt is,hogy megvizsgáljanak.


HCG közepesen magas volt,tehát volt terhesség.Emiatt is volt a 3 pozitív teszt,még magas volt a HCG szintem,aztán tegnap az 1 negatív teszt.


Valószínűleg vasárnap(2napja) a barnás vérzéssel elkezdődött a vetélés.

A doki megvizsgált és egyértelműen mondta,hogy vetélésem volt és amint lehet műtenek.

14:30-kor bevittek a műtőbe elaltattak,nagyon féltem,mert soha sem voltam még altatva,végig bőgtem míg ébren voltam.Csak éreztem,hogy folynak a könnyeim a hajamba ahogy feküdtem.Aztán éreztem,hogy elbódulok...Majd felébredtem,de már kint voltam a műtőből.Kérdeztem mennyi idő volt,mert nagyon soknak tűnt. Válasz: 10perc


Hát ennyi.10perc


Bent tartottak este 9-ig és vissza kell mennem 6hét múlva.


Azzal nyugtattak,hogy a természet tudja,hogy miért alakult így és jobb hogy szelektál,mert így biztosan egészséges lesz a következő.

De én nagyon össze vagyok törve.

Egyfolytában sírok.Tudom,hogy még picike volt,de akkor is volt...

2012. jún. 12. 22:50
 28/61 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom!

Pedig a válaszaidból az tűnt ki, először sokkolt a hír és inkább későbbre vártátok volna, és mégis mennyire megváltoztatott sokmindent benned pár nap alatt ez a kis életke.

(Lehet érezte ő még hogy korai hozzátok költözni, és majd később fog újra jönni!! Ne add fel, lesz nektek még harmadik babátok!)

2012. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
Jaj, annyira sajnálom. Nekem is volt egy vetélésem, és tudom mit érzel. Sokáig érezni fogod még ezt, keresni fogod magadban a hibákat, mit ronthattál el, miért idegeskedtél, miért nem vigyáztál jobban. Én magamat hibáztattam. Kis idő elteltével rájöttem, hogy nem tehetek róla, ez a természet rendje. Amig nem volt vetélésem nem is gondoltam volna, hogy mennyi nővel fordul ez elő. Idővel jobb lesz, pláne, hogy ott van a 2 gyerkőcöd, van ami lekösse a figyelmedet. Persze elfelejteni soha sem fogod, már ő is mindig a gyermeked marad a szivedben. Nekem 1. terhességem végződött vetéléssel, most vagyok ujra terhes, de még csak 6. hétben, nagyon félek. Sokat gondolok az 1. babámra, és kérem őt, hogy odafentről vigyázzon a kistesójára! :( Kitartást neked, és remélem mihamarabb túl teszed magad ezen!
2012. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
öszinte részvétem! sajnálom a babát
2012. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!