Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány a pozitív...

Nagyon halvány a pozitív terhességi tesztem 2. csíkja és csak kb.10perc után jelent meg. Ez biztosan babát jelent? Annyira halvány, hogy éppen hogy csak látszik.

Figyelt kérdés

Dokihoz még nem mennék mert annyira korai terhesség lehet...Ha valóban terhes vagyok.

Mensi kimaradása után csináltam 5.nap délután.De másnap reggel ismételtem,ugyanolyan halvány,de látszik.

Nem tudom.

Igazából még csak 2-3hetes lehet,de már 9tesztet csináltam az elmúlt 1,5hétbe,annyira ideges vagyok,hogy mi van,mert valami megváltozott úgy érzem. Igaz ezek a negatív tesztek a kukába landoltak,mert egyből egyértelműnek tűnt az eredmény. A halvány teszt pedig csak a véletlennek köszönhető,hogy a kezembe maradt.(nem volt zacsi a kukába) :D

Tanácstalan vagyok,a doki kiröhögne,ha már most kopogtatnék a rendelőbe,de ez a bizonytalanság...!!

Nem terveztük egyelőre 3.babát,mert van egy 3 és egy 1éves kisfiunk...De biztosan megtartanánk csak félek.


Írjatok! Valakinek van ilyen tapasztalata??



2012. jún. 5. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
egyertelmuen pozitiv, nem kerdes. gratula! :-)
2012. jún. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok, ezek egyértelműen pozitìv tesztek!:-) Én is kíváncsian várom a fejleményeket! Írj majd, szorítok nektek!:-)

20+3 hkm

2012. jún. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
Jajj de szép babás csíkok :):)
2012. jún. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:

Ez halvány???

Ezek gyönyörű 2 csíkosak! Gratulálok! :)

2012. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:

Az én csíkjaim is elég halványak voltak. 2 napja csináltam tesztet.

Én is kb.4hetes lehetek. De én úgy döntöttem, csak jövőhéten megyek dokihoz. Nem szeretnék egy üres petezsákot látni, aztán 2hetet várni szorongva, hogy van-e baba!

Egészséget és kitartást nektek!:)

2012. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:

Szerintem is pozitív! Az enyém így nézett ki.


[link]

2012. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
nekem ennél halványabb volt a 2. csík, most 9+2 hetes a pocakmanóm :) gratula a picihez :D
2012. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

Csináltam új tesztet,ami ugyanolyan,tehát feladom.

Most már elhiszem,hogy valóban terhes vagyok.


Mivel nem terveztük ilyen korán a 3.-at még sokat beszélünk róla,hogy mi legyen.

Én megtartanám mert nem tudok/akarok elképzelni sem egy abortuszt és szerettünk volna mindenképp 3.babát egy kislányt is. Félek ha elvetetném örök életembe bánnám.


Kedves 08:05-ös válaszoló.

Én 5hetes vagyok a mensitől számítva.Én 19-ém megyek legkorábban(7hetesen) azt olvastam 6.héttől látszik csak a petezsák előtte nem igazát lát semmit az ultrahang.


2.babámnál 7hetesen voltam,de éppen,hogy csak a zsák volt látható.

1.babámnál pedig 9hetesen küldött el a doki UH-ra ott már ő is látszódott igaz 7hetesnek.


Azt hiszem nem lesz több tesztem. :)

Köszönöm a válaszotokat és a gratulációt,még figyelem ki mit ír.

2012. jún. 6. 22:18
 19/61 A kérdező kommentje:
Bocsi 08:51-est akartam írni az előbb...
2012. jún. 6. 22:20
 20/61 anonim ***** válasza:

Nekem is 3éves volt a nagyobb és kerek 1éves a kisebb fiam, amikor pozi lett újra a teszt!! :)) Az egy éves szülinapi buli után másnap kiderült, hogy hoppá, eggyel többen vagyunk!!! :))

A két kicsi között csak 20hónap van, én örülök, hogy így alakult.

Kitartást nektek, és jó egészséget!

Szívből gratulálok!!!

2012. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!