Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány a pozitív...

Nagyon halvány a pozitív terhességi tesztem 2. csíkja és csak kb.10perc után jelent meg. Ez biztosan babát jelent? Annyira halvány, hogy éppen hogy csak látszik.

Figyelt kérdés

Dokihoz még nem mennék mert annyira korai terhesség lehet...Ha valóban terhes vagyok.

Mensi kimaradása után csináltam 5.nap délután.De másnap reggel ismételtem,ugyanolyan halvány,de látszik.

Nem tudom.

Igazából még csak 2-3hetes lehet,de már 9tesztet csináltam az elmúlt 1,5hétbe,annyira ideges vagyok,hogy mi van,mert valami megváltozott úgy érzem. Igaz ezek a negatív tesztek a kukába landoltak,mert egyből egyértelműnek tűnt az eredmény. A halvány teszt pedig csak a véletlennek köszönhető,hogy a kezembe maradt.(nem volt zacsi a kukába) :D

Tanácstalan vagyok,a doki kiröhögne,ha már most kopogtatnék a rendelőbe,de ez a bizonytalanság...!!

Nem terveztük egyelőre 3.babát,mert van egy 3 és egy 1éves kisfiunk...De biztosan megtartanánk csak félek.


Írjatok! Valakinek van ilyen tapasztalata??



2012. jún. 5. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

Kedves 28-as válaszoló!


Igen,valóban sokkolt a hír,mert nem volt tervezve,hogy most érkezne a legkisebb családtag.De miután ott álltam a teszttel a kezembe mutatva a páromnak sorra cikáztak a gondolatok a fejembe.Hogyan is legyen tovább,mikorra érkezik,vajon fiú vagy lány lesz-e,gyerekszoba átalakítása,kismama vitaminok(amit el is kezdtem szedni),osztottam,szoroztam és nagyon örültem.


Aztán pár nap és mindennek vége lett egy csapásra.

Tudom oka van,hogy ez történt,de nagyon nehéz elfogadni!!


És azt sem tudom,mi a helyes most.Mármint tervezzünk-e babát vagy várjunk vele.

Aggódok,ha újra babát várnék minden percet végig izgulnék a születéséig.

Ha meg nem próbálkoznánk félek,hogy ez az űr ami bennem van felemészt.

2012. jún. 17. 20:16
 32/61 A kérdező kommentje:

Kedves 29-es válaszoló!!


Köszönöm a biztató szavakat!!

Ugyanezek a gondolatok vannak most bennem is.Álmomban sem gondoltam volna,hogy ez előfordulhat velem.

Nálunk a gyerekek olyan egyszerűen jöttek,megfogantak és megszültem,problémamentes terhesség volt mind a kettő.Pedig a 2.nál nagyon sokat emelgettem a nagyot,tehát simán elvetélhettem volna.Utolsó hetekben is vittem be vonattal babakocsit+14kg-os gyereket cipelve be CTG-re vagyis előtte nővéremhez vigyázni rá.Még a szülés napján is!!

Visszatérve,ott álltam és egyszerűen nem hittem a fülemnek,olyan volt mintha egy filmet néztem volna kívülről.Hogy ez lehetetlen hogy velem történik,biztosan tévedés. Aztán mondta a szülésznőm(fiúkat akinél szültem),hogy a terhességek 30% vetélés. Hát köszönöm,de ez nem vigasztal,nem szabadna annak lennie.


Amúgy mióta hazamentem a kórházból nagyon máshogy nézek rájuk.Agyba-főbe puszilgatom őket és örülök,hogy ők egészségesek.


Tiszta szívemből kívánom,hogy minden rendben legyen veletek a szülőszobáig és azon is túl.

Gondolom,ha most 6hetes vagy akkor te is február elejére várom a kicsit!

Vigyázz RÁ!!


Még 2 kérdés: Te kaptál progeszteront most,hogy volt előtte vetélésed?Mennyi idő telt el a vetélés az újabb terhesség közt?

2012. jún. 17. 20:29
 33/61 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit várjál az újabb babával,majd ha elrendezted magadban,jöhet az új,és jönni is fog és egészséges,gyönyörű kisbaba lesz,majd meglátod!!!!
2012. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

29-es válaszoló vagyok. Első terhességemnél kb. a 6. héten barnáztam, ezért kaptam progeszteron pótlást, hogy el ne veszitsem a babát. Mégis a 11. héten elveszitettem. Egyszerűen megállt a szive. 1hétig "hordoztam" boldogan a szivem alatt úgy, hogy nem is tudtam, hogy már nem él. Mert semmit nem éreztem, nem véreztem, nem görcsöltem. A 12. uh-n derült ki, hogy mi a helyzet. Ez 9hónapja történt.

Most nem irt nekem a doki fel semmit, pedig tudja, hogy volt egy vetélésem. De őszintén szólva nem is akarom szedni, mert nyilván nem ezzel volt a gond nálam, ha igy is elment a baba. Azt mondják, ha geneti problémák vannak, vagy rendellenesség, akkor a progeszteron pótlással csak elhúzódik a vetélés. Azaz lehet, hogy anélkül elvetéltem volna 7-8hetesen, igy pedig elvetéltem a 11.héten, ami nyilvánvalóan rosszabb, hiszen minél nagyobb a baba, az ember annál inkább kötődik hozzá.

Most megint vérezgetni kezdtem hétvégén. Bementem ügyeletre, ahol annyit mondott a doki, hogy a terhesség még jelen van. 4,5mm a baba, de szivhang nincs. Viszont szivhang még azelott sem volt, sőt 1 hete még csak üres petezsák volt, most meg benne volt már valaki. Viszont az a nagy kérdés volt-e már szivhangja de megállt, vagy még nem volt szivhang. A héten megyek kontrollra és kiderül. De én egyáltalán nem élem bele magam már semmibe ezek után. S ha ujra rossz hireket kapok, nekem ez volt az utolsó próbálkozásom gyerkőc terén, mert nem birnék még több kisangyalkát a szivemben hordozni :(

Sok-sok erőt neked!

2012. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Igazad van,még kell egy jó pár hónap pihenő,hogy újra babás tudjak lenni.Ha nem is fizikailag,de lelkileg annál inkább.


Bár az,hogy így alakult lehet jel,hogy nem most van itt az ideje.Mármint a kisebbik fiam most lesz még csak 15hónapos,lehet neki több törődésre van szüksége,mert korántsem kapott akkora figyelmet mint a nagy fiam annak idején,hisz akkor csak ő volt. Szóval szeptembertől óvodás lesz a nagy és a pici lesz a középpont.

Így az eredeti terv talán megvalósul.

Mármint hogy a kicsi 3-4éves kora körül érkezne a 3.baba.

Így mindenkinek jutna belőlem. :D


Köszönöm a sok-sok lelki segítséget!!!

Többet ért ez most nekem mind bármi más!!

2012. jún. 18. 22:20
 36/61 A kérdező kommentje:
Az előző a 33-as válaszolónak szólt,nem látszódott a mostani utolsó(34-es).
2012. jún. 18. 23:01
 37/61 anonim ***** válasza:

oh de sajnálom:(( annyira örültem mikor láttam a tesztjeidet!olyan nagy boldogság ez!:)

igazán szomorú, ami történt veletek, de ne okold magad!

pároddal beszéljétek át mikor jöhetne, amikor már biztosan "helye lenne" és meglásd jönni is fog!:)


sok sikert nektek és minden jót!


23hkm

2012. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

KÉPZELJÉTEK!!!


Azóta van 2db pozitív tesztem!!Ma csináltam a 2.-at mert nem akartam elhinni.

Most vagyok 5-2napos!!!

Nem merem nagyon beleélni magam,de nagyon örülök!!!!

2013. jan. 14. 14:10
 39/61 anonim ***** válasza:

Gratulálok és nagyon szorítok nektek, hogy most minden rendben legyen!:-) írj majd, ha lesznek fejlemények!

Üdv, 12-es válaszoló (akkor 20+3 hkm)

2013. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es válaszoló!


Kösz,hogy írtál!Igen megpróbálok vigyázni magamra és a kicsire,de még olyan picike így 5+3naposan. Alig hiszem el!Csináltam ma is tesztet és ez is +!! Szóval van csak nehéz elhinni.:D


Nálatok gondolom már megszületett a baba.

Mikor született?

Kislány vagy kisfiú lett? Mi lett a neve? :)

2013. jan. 15. 09:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!