Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány a pozitív...

Nagyon halvány a pozitív terhességi tesztem 2. csíkja és csak kb.10perc után jelent meg. Ez biztosan babát jelent? Annyira halvány, hogy éppen hogy csak látszik.

Figyelt kérdés

Dokihoz még nem mennék mert annyira korai terhesség lehet...Ha valóban terhes vagyok.

Mensi kimaradása után csináltam 5.nap délután.De másnap reggel ismételtem,ugyanolyan halvány,de látszik.

Nem tudom.

Igazából még csak 2-3hetes lehet,de már 9tesztet csináltam az elmúlt 1,5hétbe,annyira ideges vagyok,hogy mi van,mert valami megváltozott úgy érzem. Igaz ezek a negatív tesztek a kukába landoltak,mert egyből egyértelműnek tűnt az eredmény. A halvány teszt pedig csak a véletlennek köszönhető,hogy a kezembe maradt.(nem volt zacsi a kukába) :D

Tanácstalan vagyok,a doki kiröhögne,ha már most kopogtatnék a rendelőbe,de ez a bizonytalanság...!!

Nem terveztük egyelőre 3.babát,mert van egy 3 és egy 1éves kisfiunk...De biztosan megtartanánk csak félek.


Írjatok! Valakinek van ilyen tapasztalata??



2012. jún. 5. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

Szia! Csak nyugodtan, ne idekeskedj, minden rendben lesz!:-) Az én gyönyörű kislányom október 12-én született meg és a Zoé Adrienn nevet kapta! Már 3 hónapos nagylány a Kincsem!:-)

Üdv, 12-es válaszoló (polgári nevemen Bea:-) )

2013. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:

28as vagyok, és még csak halkan súgva gratulálok!!

MOndtam én, hogy lesz nektek 3.babátok!!

üdv neked:3fius anyuka

(nekem 27 és 20hó van a fiaim közt:D)

2013. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 renike102 válasza:
Sziasztok!!!szeretném ha segitenétek a párommal tervezzük a babát már 3 honapja nem szedek már gyógyszert tegnap ekött csináltam 1 tesztet nagyon halvány volt a pozitv csík!!nagyon megörültünk neki!!de tegnap csináltam még egyet azon már nem mutatta!!Terhes vagyok??
2013. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

Kedves Renike102!


Talán attól lehet,mert másik típusú tesztet használtál. Van 10mlU/ml-es ez a legérzékenyebb.És van a 25mlU/ml ami csak kimaradt vérzés után szokta kimutatni a terhességet.


Mikor kellett volna megjönnie? Ha még nem késik akkor próbálj meg türelmesen várni,mert a doki is csak a vérzés kimaradása után kb. 5hetesen lát csak valamit,de a 7-8héten mát van szívhang?


Írj még valamit magadról,tünetek időpontok úgy könnyebb segíteni.

Amúgy 2nap múlva érdemes megismételni a tesztet,mert naponta duplázódik a HCG szint és erősödik a csík.


Írj! :)

2013. jan. 16. 13:28
 45/61 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy ha nem reggel csinálod a tesztet az első vizeletből akkor nehezebben mutatja ki mert éjszaka termelődik a HCG hormon.
2013. jan. 16. 13:30
 46/61 renike102 válasza:
Szia!!ugyanazt a tesztet használtam!!meg volt már ebbe a honapba 2-án jött meg 7-én mult el!!de hányingerem van szédülök meg émelyeg a gyomrom!!néha meg kivánok dolgokat is!!a hasam alja is görcsöl kicsit hasonlit a menstruácios görcshöz!!
2013. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

előszokott fordulni,hogy valaki úgy is babát vár,hogy közben megjön neki,úgyhogy nem tudom azt mondai 100%-ra,hogy nem vagy terhes...

Ha még továbbra is ilyen sok tüneted lesz akkor szerintem megérné egy vizsgálat a dokinál,az a legtisztább.

Mond el neki,hogy volt egy pozitív teszted és hogy vizsgáljon meg. Vagy megvárhatok a köv.menstruációt,hogy most meg jön-e,de addig még nagyon sok idő van hátra. Én elmennék,biztos ami biztos.


Ha így döntesz írd majd meg mi volt.

2013. jan. 17. 23:10
 48/61 renike102 válasza:
Az lesz hogy várok a következö menstruációig!!4-én kellene meg jönni-e!!majd kiderül!!irok majd
2013. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 renike102 válasza:
voltam orvoshoz pénteken nem vagyok terhes! :( :(.. csak fel vagyok fázva!!
2013. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

Sajnálom Renike!


Ha pontosan figyeled mikor van ovulációd és nincs semmi egészségügyi korlátja akkor akár a jövő hónapban össze jöhet.Nagyon sok kalkulátor van amivel ki tudod számolni vagy ovu tesztel mérni és akkor garantált a sikert.

Sok szerencsét!! Írj ha mégis... ;)

2013. febr. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!