Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány a pozitív...

Nagyon halvány a pozitív terhességi tesztem 2. csíkja és csak kb.10perc után jelent meg. Ez biztosan babát jelent? Annyira halvány, hogy éppen hogy csak látszik.

Figyelt kérdés

Dokihoz még nem mennék mert annyira korai terhesség lehet...Ha valóban terhes vagyok.

Mensi kimaradása után csináltam 5.nap délután.De másnap reggel ismételtem,ugyanolyan halvány,de látszik.

Nem tudom.

Igazából még csak 2-3hetes lehet,de már 9tesztet csináltam az elmúlt 1,5hétbe,annyira ideges vagyok,hogy mi van,mert valami megváltozott úgy érzem. Igaz ezek a negatív tesztek a kukába landoltak,mert egyből egyértelműnek tűnt az eredmény. A halvány teszt pedig csak a véletlennek köszönhető,hogy a kezembe maradt.(nem volt zacsi a kukába) :D

Tanácstalan vagyok,a doki kiröhögne,ha már most kopogtatnék a rendelőbe,de ez a bizonytalanság...!!

Nem terveztük egyelőre 3.babát,mert van egy 3 és egy 1éves kisfiunk...De biztosan megtartanánk csak félek.


Írjatok! Valakinek van ilyen tapasztalata??



2012. jún. 5. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező! Mi újság veled? Remélem minden rendben van. Írj majd ha van kedved!

Üdv, a most már öt hónapos kicsi lány anyuja

2013. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 renike102 válasza:
szia!!összejött a baba tegnap csináltam 1 tesztet és erős pozitív lett!!!elmentem dokihoz másnap de még nem tudta meg mutatni ultrahangon mert olyan picike azt mondta a doki!!
2013. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

Gratulálok Renike!!


Na látod!!Nem sok idő telt el és kismama lettél.

Mikor mész orvoshoz?? Majd ird meg mi volt...kb mikorra érkezik a kicsi számitásaid szerint?

2013. márc. 28. 09:37
 54/61 A kérdező kommentje:

Kedves 51.es válaszoló!


Köszönjük jól vagyunk voltam már a 12.heti UH-on és minden rendben vele,szépen fejlődik. 59mm-es volt akkor az ülőmagassága.

Most készülök jövőhéten az AFP-re.

17-én pedig a Genetikai UH-om lesz akkor remélem kiderül,hogy kislány vagy kisfiú van odabent! :)

2013. márc. 28. 09:39
 55/61 anonim ***** válasza:
majd írd ám meg!!
2013. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 renike102 válasza:
hát nem sok mindent mondtak még az orvosok azt sem hogy mennyi idös vagyok!!ahogy én számoltam 7 hetes leszek vasárnap!!kedden megyek újra ultrahangra!!
2013. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 Baranyi Helga ***** válasza:

Sziasztok ez a teszt most pozitív?

[link]

[link]

2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Szerintem IGEN!!!

Hányhetes vagy? Én a teszt alapján 4-6közöttire tippelnék!!

:)

GRATULÁLOK!!!

2013. ápr. 7. 15:53
 59/61 Baranyi Helga ***** válasza:
De ari vagy 5 hetes...csak kicsit be vaok tojva mert barnázgatok...inszemem volt ultrogestánt szedek..remélem nem lesz baj, holnap megnéz a doki uh.Szoríts nekem...:)
2013. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:

Kedves Helga!


Szorítok érted holnap!!

Addig is pihenj sokat!!!

A barnázás nem mindig jelent gondot,sok kismama szokott,pihenéssel és gyógyszerrel nem lesz baj.

Jelentkezz holnap! :)


Jó éjt!

2013. ápr. 7. 23:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!