Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szégyenlem magam, de...

Nagyon szégyenlem magam, de ez van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ici-pici kislány koromban eldöntöttem,hogy nekem csak is kislányom lehet.Lesz egy szép,barna hajú Zsófiám.Már a nevét is eldöntöttem kislányként.A férjemnek is tettszett a Zsófia név.Ő ugyan fiút akart.Tegnap kiderült,kisfiút várok.Szörnyen szégyenlem magam,de sírva fakadtam.Ez nem anyához méltó,nem örülök a gyerekemnek,akit annyira vártam:'( Szörnyen rossz anya vagyok.Ezt sohasem fogom tudni megbocsátani magamnak:( Reménykedem a következő Uh-ban,hátha.De tudom,nincs rá sok esély,mert egyértelműen látni lehetett a kis kukacát.Volt valaki hasonló helyzetben?Ha igen,leírnátok a történeteteket?És ha lehet,akinek kisfia van,legyen kedves írja le a nevét,mert a nevekkel is hadilábon állok/állunk:( De a kislány neveket is leírhatjátok:)

2012. jún. 24. 10:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

Amikor terhes lettem, akkor tudtam, hogy kislány lesz és nagyon vágytam rá. Már a nevét is tudtam, Dorina lett volna.

Aztán a 12 hét környékén egyik pillanatról a másikra megjelent előttem egy kép, mintha emlék lett volna, pedig sosem éltem át: egy magas, jóképű fiú ölelt át és mosolygott rám és én tudtam, hogy ő a fiam. Annyira megnyugtató és boldog pillanat volt, amit ritkán élek át. Szóval onnantól már tudtam, hogy fiú és a kislány gondolata teljesen idegenné vált, pedig addig csak lányt tudtam elképzelni.

A neve Krisztián és itt alszik mellettem. :)

2012. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%
érdekes :) én első babót várom, én kisfiút szeretnék mindenképpen és az apukája révén Máté lenne :) de ha kislány akkor se nevet nem tudunk még meg azt a papa szeretne jobban :) én mindkettőnek örülnék és tudom hogy mindenképpen szeretném őt :) már most szeretem pedig csak a pocakomat nyomkodja :) ha meglátod a pici fiad tuti megszereted majd abban a percben :)
2012. jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%

Én is csatlakozom. Mindig is lányos anyának tudtam elképzelni magam, és a környezetem is. A párom is, én is kislányt szerettünk volna. És a megérzéseim is azt súgtak. Aztán a 18. heti UH-n közölte az orvos, hogy inkább kisfiúnak látja de nem 100%. Kicsit felkönyököltem és felkiáltottam hogy "Jajj ne!" Az orvos olyan csúnyán nézett rám, hogy én is szégyelltem magam. Megkérdezte, hogy nem az egészség a fő?! Mondtam hogy az alap, a kis punci meg a ráadás lett volna. Na mindegy, kijöttünk. Zokogtam a kocsiban hazafele, a párom is kicsit elkenődött. Aztán másnapra megbarátkoztam a gondolattal, fiús ruhákat nézegettünk, stb. A következő UH babamozi volt 25 hetesen. Akkor már azon imádkoztam hogy fiú is maradjon :)) Fiam lett, Erik a neve. Ma már 3 éves lesz, és nem cserélném el egy lányra sem! :) Amúgy ha kislányunk születik Megan lett volna a neve.

Ne aggódj kedves kérdező, hamar megváltozik az álláspontod.

2012. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%

Első babámat vártam, tudtam hogy lány lesz, nem is gondolkodtam fiú neveken, biztos voltam benne, pedig csak 27 hetesen derült ki hogy tényleg így van. Soha nem határoztam el hogy fiam vagy lányom lesz, ez csak megérzés volt mikor babás lettem.

Másodjára kicsit fura érzésem volt, mikor terhes lettem, nem tudtam fiú vagy lány, csak hogy valami, nem is tudom....aztán kiderült hogy egypetéjű ikrek lesznek.....nesze neked fura érzés.

Onnantól tudtam hogy fiúk, mégis mikor az uh-n mondták, kicsit...nem is tudom...az volt érdekes érzés, hogy bennem hogy lehet egy, illetve két fiú?!? Aztán pár nap alatt már természetes volt, szóval én nem mondanám hogy nem örültem, csak ez a "hogy lehet bennem fiú?" kérdés volt bennem egy darabig. Imádom a két kis gazfickót, két kis szeretetbomba, gézengúz, lassan két éves kiskrapek.

Bence és Bálint a nevük, lányom pedig Alíz lett, de annak idején a nevek között szerepelt még a Gréta, Fanni, Lili is.

2012. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
44%
nekem öcsémre a születéséig 100%ra mondták a dokik hogy kiscsaj lesz! aztán születésekor bekukacosodott :) ugyanúgy szeretik mint ha lány lett volna :)
2012. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

10:12 vagyok.Kisfiam neve Zsolt Botond.

Ha lenne meg egy akkor o Nimrod lenne.

2012. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%
Off. Eszméletlen, hogy még az ilyen típusú válaszokat is mélyen letudjátok pontozni... Remélem szebb lett tőle a napotok! :)
2012. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Én is mindig kislányt szerettem volna, mikor kiderült, hogy fiú, egész utat hazafelé végig sírtam..

Aztán megszületett, és azóta el sem tudom képzelni, hogy lányom legyen, ha lesz testvére csakis FIÚT szeretnék másodiknak is :-)

2012. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
nem értem, miért pontozzák le a válaszokat? a legtöbb válasz aranyos és jópofa, nem is gúnyos, akkor miért megy rá a piros kéz? tuti ezt is jól lepontozzátok
2012. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam!Ebben a kérdésben nincs mit lepontozni.Leírja mindenki a történetét,és punt-tum.
2012. jún. 24. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!