Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szégyenlem magam, de...

Nagyon szégyenlem magam, de ez van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ici-pici kislány koromban eldöntöttem,hogy nekem csak is kislányom lehet.Lesz egy szép,barna hajú Zsófiám.Már a nevét is eldöntöttem kislányként.A férjemnek is tettszett a Zsófia név.Ő ugyan fiút akart.Tegnap kiderült,kisfiút várok.Szörnyen szégyenlem magam,de sírva fakadtam.Ez nem anyához méltó,nem örülök a gyerekemnek,akit annyira vártam:'( Szörnyen rossz anya vagyok.Ezt sohasem fogom tudni megbocsátani magamnak:( Reménykedem a következő Uh-ban,hátha.De tudom,nincs rá sok esély,mert egyértelműen látni lehetett a kis kukacát.Volt valaki hasonló helyzetben?Ha igen,leírnátok a történeteteket?És ha lehet,akinek kisfia van,legyen kedves írja le a nevét,mert a nevekkel is hadilábon állok/állunk:( De a kislány neveket is leírhatjátok:)

2012. jún. 24. 10:07
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Jöhetnek még!:)
2012. jún. 24. 15:40
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
Első terhességemnél teljesen mindegy volt, hogy milyen nemű lesz a baba. Fiam született aki már 12éves, és Adrián a neve. Második terhességemnél már kislány szerettem volna a fiú után. 20hetesen közölte a doki, hogy kisfiút várok. Hát mit ne mondjak, egy kicsit csalódott voltam, de nem bőgtem. Megszületett 3,5éves Ármin Krisztofer a neve. Imádom őt is, mint a nagyobbikat. Harmadik terhességemnél már fejben eldöntöttem, hogy nekem csakis fiam fog születni ismét. Mikor 16hetesen elmentem 4D-re, hogy tudjam a nemét, a doki megkérdezte, hogy megmondja-e, én határozottan válaszoltam neki, hogy tudom, hogy kislegény. 6hetes a legkisebb fiam, Benett Noel lett a neve. A két nagy imádja, óvja, és persze mi vagyunk a párommal a világ legboldogabb szülei, hogy három csodálatos fiúnk van, akik egészségesek. Ezer lányért nem adnánk őket oda. Szeretnénk majd egy negyedik babát is, úgy 2-3év múlva. Hátha sikerül a kiscsaj. De ha nem, akkor sem fog összedőlni a világ.
2012. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
én eg azt bírom, h mindig is fiú babákat akartam. Az első az is lett. De már akkor mindenki azért drukkolt, h legyen lány. én meg mondtam nekik, h lényegében mindegy, de én érzem h fiú lesz, mert álmodtam róla. Most 2. babót várom, ő is fiú és én nagyon boldog vok, imádom a fiúgyerekeket és a nagyfiammal is egy csoda a kapcsolatom. De az totál kiidegel, h mindenki lányt várna el tőlem, meg sajnálkoznak h "nem baj" én meg ilyenkor direkt közlöm velük, h persze h nem baj, mert én pont boldog vok ettől, h megint fiúcskát várok:)
2012. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem miért kell lepontozni.
2012. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
10%
Én mindenkit felpontoztam. Kérem a többi válaszadót, ti is tegyétek ezt!
2012. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!