Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövőhéten a húgom osztályával...

Jövőhéten a húgom osztályával kirándulni megyek termál fürdőbe. és szégyenlem az alakom. Bőröm meg van húzódva, mert hirtelen fogytam. és hormon zavaros vagyok ezért a hasam "szőrös". Mit tehetnék hogy megoldjam és jól tudjam érezni magam? ://

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
gyanta, és maradj a víz alatt. egy hét szented mire elég?fél évvel lekéstél erről...
2012. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy velük megyek majd...de irtózom attól hogy mit gondolnak a többiek...:// pl. a bőr hibáim miatt a hirtelen fogyástól...és a bőr "meghúzódások"...
2012. jún. 1. 12:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egyrészes fürdőruhát, és akkor senki nem fogja látni a hasadat.
2012. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
már pedig ez így marad... szolgáljon oktatólag ez az eset, nem csak akkor kell az egészségre és külsőre odafigyelni, amikor emberek közé mész!!! ha azt kérdezted volna, hogy jövöhéten megyek uszni, és jajde szégyellem magam szentetek addig le tudok 15 kilót adni? na hát még erre is nagoyn esély van mert nekilátsz, aztán lefogysz valamenyit egy hét alatt, nyilván nem 15 kilót, de korrigálható... de bőrrel szerinted mit tudsz csinálni?
2012. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tankini!
2012. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem a súlyommal van a problémám...és nem is a hasammal (gyanta és fix 100%)

Csak a térdemnél a hajlat...a gyors fogyástól meg van húzódva...és ráadásul olyan mintha harisnya lenne rajtam mert mikor 3/4-es nadrágban voltam akkor leégett a lábam. és hiába napozok térden felüli rövid nadrágban akkor sem barnulok tovább... Tudom kicsit hülyén hangzik...már sokszor én sem nagyon tudom hogy mi is az igazi "nagy" problémám...:// :S

2012. jún. 1. 12:52
 7/21 A kérdező kommentje:
4.! mi az a tankini?!?!?! :SS
2012. jún. 1. 12:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor minek mész velük, ha nem jól fogod érezni magad, hanem ezen pörögsz?


Amúgy meg a kutya nem fog veled foglalkozni. A hasadat megoldod, vegyél fel egyrészes fürdőruhát, gyantázz, stb.

A lábad: a bőr a nők 99%-ának ilyen egy bizonyos életkor után. Szokd meg. A lebarnulás: aki nem jár szoláriumba, azoknak június legelején jellemzően nincs gyönyörű, egységes csoki színűk. Nem leszel ezzel sem egyedül.

2012. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
[link] Ezek a tankinik.
2012. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jólvan...köszi a válaszaitokat egy kicsit megnyugodtam...és köszi az ötleteket is. én a nagy stresszelés közben nem is nagyon gondoltam megoldásra...:S
2012. jún. 1. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!