Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4éve szültem ikreket. Most...

4éve szültem ikreket. Most megint ikrekkel vagyok terhes, számíthatok valamilyen segítségre?

Figyelt kérdés
Szülők már sajnos nincsenek. Azt tudom, hogy ha 3 vagy annál több baba jön egyszerre akkor az önkormányzattól lehet segítséget kérni a gondozásukhoz, de ilyen esetben mit lehet tenni?
2012. júl. 5. 09:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

először is Gratulálok! gondolom örülsz is meg nem is! előre is le a kalappal előtettek:)

hát a biztonság kedvéért kérdezd meg az önkormányzatot, hátha nálatok máshogy van és mégis részesülhetsz segítségben. aztán keresd fel a közeli nagycsaládosokat akiknek tuti van valami egyesülete, akik biztosan segítenek. és most még kistérségi központba, később a járási központba menjél majd el és ott is érdeklődj!

felénk legalábbis ezek a lehetőségek vannak, és tuti kitalálnak majd valamit!:)

jó egészséget!

2012. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Meglepődtem nagyon, az elsőnél is mert a családban nem voltak ikrek. A nagyok lányok, most még nem tudom mert még nagyon az elején vagyunk. Félek tőle kicsit, mert kettővel is nehéz. Nem terveztem, hogy 4gyermekem lesz, de ez adatott :)
2012. júl. 5. 12:40
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőt és a gyerekorvost kérdezd meg, nekik tudniuk kell, milyen segítséget, támogatást kaphatsz. Legalábbis a mieink kenik-vágják az ilyen témákat, és nagyon segítőkészek.


Gratulálok és jó egészséget kívánok! Bár velünk is így lenne, csak koraszülés ne legyen ismét!


Szintén ikres anyuka :)

2012. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Húúh, először is gratulálok :)

Másodszor, nem tudom kis város, vagy nagy város, vagy falu ahol laksz, de nagyobb városokban van szociális osztály az önkormányzatoknál, illetve Családsegítő szolgálat, érdeklődjél ott, illetve a védőnőtöket is kérdezd meg, hogy tud-e ajánlani valamit.

2012. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Valkainé Farkas Tünd válasza:

Szia!

Istenem!Én olyan helyzetben vagyok,hogy először szültem ikreket(két fiút),azután 1 újabb fiút.A férjem szeretne még egyet,sőt én is gondolkodtam rajta,hátha kislány lenne,de ezek után nagyon félek!!:-)) Segítség csak az önkormányzattól várható. Mit mondott az orvos,mekkora az esélye ennek??Ha megkérdezhetem!!Sok sikert!!

2013. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hu gratulálok ... Ez dupla csoda
2017. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!