Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, kikészít az anyám?

Mit csináljak, kikészít az anyám?

Figyelt kérdés
19 hetes kismama vagyok,jelenleg Pesten lakunk,de vettünk egy házat vidéken,amit mi újítunk fel.Csak hétvégén van rá időnk,a párom sokmindent csinál,de mindent nem bír,lassan beleszakad a rengeteg melóba.Anyám meg csak szapulja,mit miért csinál.Miért vettük meg úgy a házat,hogy ők nem látták?Ma pedig közölte,hogy felelőtlen vagyok,mert nincs választott orvosom és miért nem döntöttem el,melyik városban fogok szülni.Az a legnagyobb baja,hogy nem úgy csinálom,mint a többiek.Tudni kell azt is,hogy 8 éve külön lakunk,megállunk a saját lábunkon.Miért nem tudja elfogadni a döntéseimet?Közben engem halálra idegel,a páromat meg alig bírom lebeszélni,hogy beszéljen velük,mert abból csak a harag lenni és a sértődés.Most ők úgy készülnek,hogy oda költözünk szülés előtt és ott leszünk utána is.De én ebben márnem vagyok biztos,hogy ezt akarom.Ők olyanok,hogy ha valami nem úgy történik,ahogy kigondolták,akkor mártír arccal járkálnak és szenvednek.
2009. júl. 15. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jól tetted, amit tettél, ügyes vagy! Anyukád meg biztos megnyugszik majd. Sok sikert a terveitek megvalósításához és jó egészséget a babának, családodnak!


A 39 hetes km

2009. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!